UrbanRebel

DarkRebel

PROJEKT #6ZMYSLOV

Keby CUPRA bola vôňa, cítili by ste ju takto.

Cupra predstavuje parfumérku Natáliu Gápľovskú a Natália Gápľovská predstavuje Cupru ako originálnu vôňu v projekte #6ZMYSLOV.

Natália Gápľovská je zakladateľkou značky LUMINIA a v roku 2018 získala ocenenie podnikateľka roka za inovácie, ktoré vniesla do takej tradičnej oblasti ako je výroba sviečok. Dnes sa jej parfumy a vonné sviečky predávajú takmer do celého sveta pod značkou LUMINIA. V projekte #6zmyslov jej tvorba reprezentuje zmysel ČUCH.

Start Video

Čo pre vás znamená originalita?

Originalita je všade okolo nás, v prírode, čase, priestore a v nás. Každý strom či kvet je iný, žiadne zviaratá nemajú absolútne identické sfarbenie, každá chvíľa, ktorá uplynie je nenávratný originál. A každý z nás je iný - od odtlačkov prstov, cez spôsob ako žijeme a vnímame svet, až po hodnoty, ktoré sú pre nás podstatné, každý z nás je jedinečný, každý je originál.

Ak sa povie čuch, čo vám napadne?

Mne napadnú emócie, naskočia mi zimomriavky. Čuch je spomedzi všetkých zmyslov ako jediný priamo napojený na centrum mozgu, ktorý je zodpovedný za spomienky a emócie. Mnoho štúdií potvrdilo, že vôňa má najsilnejšiu schopnosť priniesť najjasnejší obraz spomienok a znovu precítiť emócie v porovnaní s akýmkoľvek iným vnemom, dokonca aj zrakovým.

Možno nie náhodou sa pýtame na vôňu otázkou "Čo cítiš?" Cítim čerstvo pokosenú trávu, vôňu kvetov, mora, cítim príval energie, lásku, šťastie. A nič nevráti spomienkam život viac, ako vôňa.

Čuch je láska. Kde nie je vôňa, ťažko budeme hľadať pravú lásku.

Ako teda cítite značku Cupra?

Cítim dobrodružstvo, morský vánok, rýchlosť, vôňu jazmínu, vášen, závan sviežeho vzduchu po letnej búrke, vzrušenie, cítim zvedavosť a blízkosť diaľok/vzdialeností.

Ako predstavila Natália Gápľovská značku Cupra v projekte #6zmyslov, môžete sledovať tu.

Instagram Cupra_slovakia