UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA for Business

VYDAJTE SA INOU CESTOU A BUĎTE ODVÁŽNY!

V spoločnosti CUPRA sa vydávame nekonvenčnými cestami. Vzhľadom k tomu, že nastáva éra elektrifikácie, je práve teraz najvhodnejšia doba na transformáciu. Produktová rada, ktorá poskytuje zážitky CUPRA firmám a firemným flotilám, dodá vášmu vozovému parku nevšedný náboj. CUPRA modely sú vozidlá s osobitným vzhľadom, ktoré vyjadrujú odlišný postoj. Sú to vozidlá určené tomu, kto sa pozerá viac do budúcnosti, uprednostňuje orientáciu na výkony a pre svoje okolie chce byť inšpiráciou. Sú to vozidlá určené tomu, kto spochybňuje status quo a vyberá si celkom odlišnú cestu.

Vozidlá pre vaše podnikanie, váš úspech a vašu cestu.

MODERNÉ MODELOVÉ PORTFÓLIO

CUPRA Leon

Tento model je počiatkom novej éra hybridnej mobility. CUPRA Leon ponúka jedinečné a progresívne tvary a s elektrickým dojazdom až 67 km umožňuje jazdu s nulovými emisiami v meste, zatiaľ čo pri cestovaní na dlhšie vzdialenosti plynule prejde na benzínový pohon. Model CUPRA Leon je pripravený posunúť vás a vaše podnikanie.

S dynamickým modelom CUPRA Leon a priestrannejším kombi CUPRA Leon Sportstourer s batožinovým priestorom 1439 litrov, dokáže uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Zistiť viac

CUPRA Formentor

Formentor stelesňuje jedinečnosť založenú na radosti z jazdy. Progresívny design vyvoláva emócie kdekoľvek sa objavíte. Spolu s najmodernejšími technológiami ide o vozidlo, ktoré dokáže prekonať všetky vaše očakávania. Formentor môžete mať v rôznych verziách či už s benzínovým alebo dízlovým motorom. Okrem klasických spaľovacích motorov, nájdete v ponuke aj variant e-HYBRID, ktorý vďaka elektrickému dojazdu 59 km, poskytuje potešenie z jazdy s nulovými emisiami.

Zistiť viac

CUPRA Ateca

CUPRA Ateca skrýva vo svojom vnútri podobné ambície ako tá, ktorí vnímajú svoju vnútornú silu vzdorujúcu konvenciám a radi robia veci podľa seba. Výkonné SUV s pohonom všetkých kolies 4Drive prekoná akýkoľvek terén. Buďte odvážny, buďte jedinečný a vydajte sa nečakanými cestami. 

Zistiť viac

CUPRA Born

Riaďte sa progresívnym prístupom vašej firmy a vsaďte na moderný design a interiér vyrobený z trvale udržateľných materiálov vrátane sedadiel a rohoží z recyklovaných oceánskych plastov, ktoré dodáva SEAQUAL®. CUPRA Born je plne elektrické vozidlo s dojazdom až 552 km. Tento model poskytuje nový spôsob podnikania, aby aj vaša firma mohla byť plne ekologická.

Zistiť viac

SLUŽBY, KTORÉ SÚ U NÁS ŠTANDARDOM

Predĺžená záruka CUPRA

Po vypršaní dvojročnej záruky výrobcu je o vás dobre postarané až o ďalšie tri roky /až 150 000 najazdených kilometrov. Vďaka predĺženej záruke sa opravy vykonávajú striktne podľa špecifikácií výrobcu. Toto prispieva k udržaniu hodnoty a dlhodobo zabezpečuje kvalitu vášho vozidla.

Objavte viac

CUPRA Service Mobility

Od okamihu, kedy si zakúpite nové vozidlo CUPRA, si budete môcť užívať výhody služieb CUPRA Service Mobility a širokej škály služieb, ktoré poskytuje - a to až šesť rokov. Počas prvých dvoch rokov po zakúpení je váša nová CUPRA automaticky vybavená službou CUPRA Service Mobility, a to bez dodatočných nákladov.

Objavte viac

KONTAKTY PRE FIREMNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Pokiaľ chcete značku CUPRA zaradiť do svojho vozového parku, prípadne potrebujete doplňujúce informácie, neváhajte a obráťte sa na jedného z našich CUPRA partnerov.