UrbanRebel

DarkRebel

Inšpirujeme svet. Z Barcelony

Spoločná DNA výkonu, kreativity a jedinečného štýlu je základom aliancie dvoch Barcelonských značiek CUPRA a FC Barcelona.

„CUPRA sa spája s FC Barcelona na nasledujúcich päť sezón.“

Oddanosť značky CUPRA športu a inováciám ju v tento historický moment prinieslo na futbalové ihrisko, v partnerstve s domácim futbalovým klubom, ako oficiálneho partnera pre mobilitu na ďalších päť sezón.

Barcelona je domovom pre značku CUPRA aj FC Barcelona, obidve zdieľajú dynamického ducha a sú zamerané na podporu mladých talentov a inovatívneho myslenia.

 

"Táto inovatívna aliancia s jedným z najlepších futbalových klubov na svete ukazuje náš silný vklad do značky CUPRA a záujem o Barcelonu. Navyše, partnerstvo s jedným z hlavných reprezentantov mesta podporí naše globalizačné snahy ako organizácie", povedal Luca de Meo, prezident spoločnosti SEAT a predseda predstavenstva jeho špeciálnej značky automobilov CUPRA.

 

CUPRA sa zároveň stane jedným z oficiálnych globálnych partnerov futbalového klubu. Na všetkých domácich zápasoch klubu v Camp Nou bude zriadený VIP box CUPRA, ako aj pop-up obchod pred štadiónom, ktorý umožní fanúšikom Barça spoznať značku. Okrem toho budú zariadenia štadióna testovacím miestom pre projekty mestskej mobility.

Sledujte nás pre ďalšie vzrušujúce správy o tejto exkluzívnej spolupráci.