UrbanRebel

DarkRebel

TRAKATAN pre značku CUPRA

Design pre lepší život.

Aký koncept je za vašimi kabelkami a taškami z kvalitnej kože? Aká je filozofia vašej značky?

Osobne dávame prednosť už používanej kabelke alebo taške pred novou. Nemáme radi efekty, vytvárajúce falošnú patinu, chceme autenticitu. Keď niečo nosíte, vypovedá to o miestach, ktoré ste v živote navštívili. Iba čas dokáže zavŕšiť štýl výrobkov z kože. A sme presvedčení o tom, že ekológia znamená vyrábať veľmi kvalitné produkty s dlhou životnosťou.

V spoločnosti CUPRA sme presvedčení o tom, že sofistikovanosť znamená vysokú kvalitu. Súhlasíte?

Luxus znamená vysokú kvalitu. Vysoká kvalita znamená čas. Čas na výskum, nájdenie najlepších materiálov, na návrh dizajnu, vytvorenie, testovanie a výrobu detailov, ktoré posunú produkt na novú úroveň. Ak rešpektujete čas, konečným výsledkom je veľmi kvalitný a sofistikovaný produkt. Ochutnali by ste koláč, ktorý sa piekol len 10 minút, keď viete, že potrebná doba pečenia je 20 minút? Čas je kľúčovou hodnotou remeselnej výroby.

V spoločnosti CUPRA sme presvedčení o tom, že sofistikovanosť a remeselné spracovanie idú ruka v ruke. Ako sa táto kombinácia prejavuje vo vašej tvorbe?

Naše produkty sú sofistikované, pretože celá naša výroba prebieha v Taliansku, v našej malej dielni TRAKATAN v Turíne. Vyberáme najkvalitnejšie vyčinené kože a maximálnu pozornosť venujeme detailom vo všetkých aspektoch, vrátane balenia. Všetky tieto veci sú zásadnou súčasťou sofistikovaného, veľmi kvalitného produktu. Máte pravdu, sofistikovanosť a remeselné spracovanie by mali ísť vždy ruka v ruke.

Aké materiály používate na vaše kožené kabelky a tašky? Aké materiály boli konkrétne použité pre špeciálnu kolekciu kabeliek a tašiek CUPRA?

Vyrábame kožené výrobky, takže sa špecializujeme na prácu s kožou. Pre značku CUPRA sme vyvinuli kožu v odtieni medi, ktorý patrí medzi znaky definujúce značku CUPRA. Použili sme tiež jeden technický komponent, aby bola najväčšia taška v špeciálnej kolekcii CUPRA ľahšia.

"Nechajte čas, aby vytvoril dizajn vašej tašky", tak znie náš slogan.

Aké detaily špeciálnej kolekcie kožených kabeliek a tašiek CUPRA by ste zdôraznil??

Pozrime sa, napríklad na kožu. V dielni TRAKATAN spracovávame vrstvenú kožu v odtieni medi, vyčinenú rastlinnými prostriedkami. Nechceme kožu s bežným a monotónnym vzhľadom, takže s materiálom pracujeme tak dlho, kým nevznikne niečo výnimočné a jedinečné. A exkluzívne pre značku CUPRA ryjeme do kože línie, ktorých súčasťou je jedinečné logo CUPRA.

Skúste odhadnúť, aké tri veci budú fanúšikovia značky CUPRA nosiť v týchto kabelkách a taškách.

Produkty TRAKATAN sú priateľmi na celý život. Naši zákazníci dávajú svoj život do našich kabeliek a tašiek. Každý život je iný, rovnako ako každý človek je iný, ale naše kabelky a tašky sa prispôsobujú svojim majiteľom. Rozhodujúca je jedinečnosť. Naši klienti sú vo svojom výbere nezávislí, takže je nemožné povedať, aké tri veci budú fanúšikovia značky CUPRA nosiť v týchto kabelkách a taškách.

Aké posolstvo podľa vášho názoru vysielajú vaše produkty, keď ich ľudia nosia?

Jedinečnosť, sofistikovanosť a kvalitu. Dizajn našich kabeliek a tašiek z kvalitnej kože je jedinečný, nesleduje trendy, ale má svoj vlastný štýl. Sofistikovanosť spočíva v detailoch. Naši zákazníci oceňujú kvalitu často až časom, keď sú kabelky a tašky už používané. Vyrábame kabelky a tašky, ktoré vydržia po celý život, časom sú lepšie a lepšie a stanú sa večným "priateľom".

Ako podľa vášho názoru odráža vaša značka a vaše produkty ducha značky CUPRA?

TRAKATAN je vo svete módy tým, čím je CUPRA vo svete automobilov. Sú to dve rastúce, modernej spoločnosti so skvelým potenciálom ponúkať veľmi kvalitné produkty pre veľmi náročných zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu a chcú jedinečné produkty bez ohľadu na značku. Ľudí s osobnosťou, ktorí sa rozhodujú nezávisle a ktorí nemajú záujem o pominuteľné trendy. TRAKATAN a CUPRA zdieľajú rovnaké hodnoty: jedinečnosť, sofistikovanosť a kvalitu.