UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA x Rosalía

Sledujte novú spoluprácu ROSALÍA a CUPRA na virálnej skladbe 'Abcdefg'.

 

Rovnako ako my, aj ROSALÍA inšpiruje svet z Barcelony a za pár krátkych rokov sa stala jedným z najznámejších medzinárodných umelcov Španielska, ktorý priťahuje milióny globálnych nasledovníkov.

V tejto spolupráci s novým spracovaním jej skladby "Abcdefg", jednou z virálnych piesní z jej albumu MOTOMAMI oceneného cenou Grammy, ROSALÍA a CUPRA oslavujú mladý kreatívny talent a hodnoty, ktoré ako značka zdieľame.

Video obsahuje vystúpenia ambasádorov značky CUPRA, ako je herec Daniel Brühl, hráči FCB ako Alexia Putellas, Ansu Fati, Marc-André ter Stegen, vodička Klara Andersson a hráčka Padel Ariana Sánchez.

Start Video

Predstavuje tiež nových hrdinov značky pre novú éru - CUPRA UrbanRebel Concept, CUPRA Tavascan a CUPRA Terramar.

Nová spolupráca je rozšírením spoločnej kampane medzi ROSALÍA a značkou CUPRA, ktorá nedávno uviedla bilbordy a plagáty v rôznych mestách po celom svete. Plagáty s telefónnym číslom vyzývajú okoloidúcich, aby chatovali cez WhatsApp a dostali úryvky z novej a netradičnej perspektívy skladby ROSALÍA "Abcdefg", v ktorej prechádza abecedou v štýle CUPRA.

Video spolupráce je už naživo a obsahuje rôzne kratšie zostrihy určené na vysielanie v televízii a na sociálnych sieťach. Pozrite si ho tu.