UrbanRebel

DarkRebel

Kolekcia CUPRA v štýle casual chic

Ako človek, ktorý robí zmeny, ste zvyknutý ísť vlastnou cestou. S padel raketou CUPRA Wilson a zodpovedajúcim oblečením z novej kolekcie CUPRA vám už nič nestojí v ceste. Vyjadrite sa jasne v každodennom živote a staňte sa hrdou súčasťou značky CUPRA.

Nič vás nezastaví

Stáť na mieste nie je pre vás. Pretože ste súčasťou komunity, ktorá spochybňuje status quo. Či už na bicykli, alebo pri hraní padel tenisu. Ste to vy, kto silou vôle a vytrvalosťou posúva hranice. Spoločnosť CUPRA vás podporuje padelovými raketami CUPRA Wilson, športovým oblečením a ďalším vysokokvalitným značkovým vybavením vyrobeným pre špičkové výkony.

Funkčné cyklistické oblečenie
pre nadšencov dvoch kolies

Chcete spojiť funkčnosť, štýl a výkon bez kompromisov? Objavte tu priedušné a rýchloschnúce cyklistické dresy a cyklistické šortky CUPRA.

Padel: to najlepšie z dvoch svetov

Dve značky, jedna vášeň. CUPRA sa spolu so svojím partnerom Wilson angažuje v ďalšom rozvoji padelového športu. Nájdete tu jedinečné športové vybavenie pre špičkové výkony na padelovom kurte.

Born. Impulz novej generácie

MIKAKUS x CUPRA Born definuje cestu novej generácie, ktorá chce všetko zmeniť. S pohľadom vpred, pevným tempom a smerovaním k udržateľnej spoločnosti. S použitím recyklovaných tkanín a 100 % organickej bavlny.

Dokazujúc, že dizajn môže byť aj etický bez toho, aby sme sa vzdali kvality alebo pohodlia. V spoločnosti Mikakus, rovnako ako v spoločnosti CUPRA, veríme,  že ak niečo chcete, musíte nasledovať svoj vlastný impulz. Presne tak, ako to deklarujú naše tenisky: nezastaviteľný impulz.

Objavte štýl CUPRA

Kolekcia dostupná u CUPRA Partnerov