UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA Squared Experience

To, čo vidíte je virtuálne, to, s čím jazdíte, je reálne.

 

Naše presvedčenie neustále posúvať značku CUPRA na ďalšiu úroveň nás vedie k tomu, že sa nikdy nezastavíme pri prinášaní nových produktov a zážitkov pre naše publikum.

Počas 4. narodenín sme práve predstavili CUPRA Squared Experience (Zážitok CUPRA na druhú). Je to zážitok z automobilového pretekania ako nijaký iný, pretože pretekanie je súčasťou DNA značky CUPRA. Keďže mnohí ešte nemali možnosť zažiť nezabudnuteľný pocit z jazdy v pretekárskom aute, CUPRA využíva virtuálny svet, aby ho sprostredkovala svojim fanúšikom.

Navrhli sme prvý zážitok, ktorý leží za hranicami fyzického sveta. Myšlienka vychádza z našej vášne pre pretekanie a snaží sa dať každému príležitosť zažiť vzrušenie z jazdy na pretekárskej dráhe. Bude to virtuálny zážitok, no pritom úplne realistický. Nazvali sme to CUPRA Squared Experience, kde vám náš elektrický UrbanRebel prinesie novú dimenziu zážitku z automobilových pretekov.

Start Video

Prvý CUPRA NFT v histórii

Vďaka našej mentalite vyzývateľa a neustálej oddanosti pokroku oznamujeme vytvorenie úplne prvého CUPRA NFT s CUPRA UrbanRebel.

Už o niekoľko týždňov vydražíme náš debutový NFT UrbanRebel spolu s exkluzívnou šancou stať sa vôbec prvým pilotom celého CUPRA Squared Experience.

Tento vzrušujúci nový komplex zážitkov sa spája s naším spustením Metahype. Ten naše publikum privedie ešte hlbšie do virtuálneho sveta, ktorý vytvárame. Naše 4. narodeniny predstavujú tento ambiciózny skok, pretože zdvojnásobujeme priestory, kde môžete zažiť náš nezastaviteľný impulz.

ZOSTAŇTE V OČAKÁVANÍ NADCHÁDZAJÚCICH ZÁŽITKOV.