UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA UrbanRebel

Mestský elektromobil, ktorý spochybňuje konvencie a prináša emócie.

 

V roku 2025 uvedieme na trh UrbanRebel - náš mestský elektromobil. Vozidlo, ktoré dostane značku CUPRA ďaleko za jej tradičné hranice. UrbanRebel je poháňaný emóciami, navrhnutý a vyvinutý pre rebelantský elektrický svet.

Mestský elektromobil s pohonom predných kolies využíva platformu MEB Small od skupiny Volkswagen na poskytovanie emocionálneho, vysokovýkonného mestského vozidla.

Vozidlo s dĺžkou 4,03 m je hrdinom trvalej udržateľnosti, pretože v sebe spája pokročilé recyklované polyméry a materiály na báze biologických materiálov, čím posúva hranice toho, čo je možné dosiahnuť, a prináša vozidlo, ktoré je ohľaduplnejšie k životnému prostrediu.

Kombinuje 3D tlačené a 3D pletené výrobné postupy s parametrickým dizajnom na zlepšenie výkonu a vnímania hodnoty.

Start Video

Odľahčený dizajn exteriéru aj interiéru pomáha 226 k (166 kW) elektromotoru a akumulátoru zrýchliť mestský elektromobil na 100 km/h iba za 6,9 sekundy a poskytnúť mu dojazd až 440 km (verzia Range).

CUPRA UrbanRebel, navrhnutý a vyvinutý v Barcelone, bude uvedený na trh v roku 2025; výroba je plánovaná v Martorell v súlade so Strategickým projektom hospodárskej obnovy a programu transformácie (v španielčine PERTE) pre elektrické a prepojené vozidlá (v španielčine VEC).

"UrbanRebel je pre nás viac než len auto. Toto je model, ktorý demokratizuje mestskú elektrickú mobilitu. Prístupné a udržateľné, toto bude vstup ďalšej generácie do nášho sortimentu," povedal Wayne Griffiths počas podujatia Impulse.

Zachytili ste našu akciu Unstoppable Impulse v Terramar?

Zišli sme sa, aby sme predstavili budúcnosť elektrifikácie a naše vzrušujúce plány na nasledujúce roky s naším novým produktovým radom.