UrbanRebel

DarkRebel

SLOVENSKÝ PROJEKT: #MASKA

Zoznámte sa s novým projektom MASKA pre automobilovú značku CUPRA!

 

5 influencerov, 5 charakteristických vlastností, ktoré zosobňujú to, čo značka CUPRA znamená - rýchlosť, kult, tichá beštia, dizajn a originalita. Pozrite sa, ako tieto vlastnosti ožívajú a zistite, čo sa skrýva pod MASKOU.

Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde budete mať príležitosť vidieť všetko v akcii a presvedčiť sa o tom, prečo značka CUPRA znamená tak veľa pre tých, ktorí ju milujú.

Svojím výkonom a dravosťou prináša CUPRA Formentor jedinečný zážitok.
Rovnako, ako táto žena pod maskou, keď sa ocitne v ringu.

Monika Chochlíková je profesionálnou MMA zápasníčkou, mnohonásobnou svetovou šampiónkou IFMA, WAKO K1 a WMC z Trenčína. A zároveň je to veľmi šarmantná a charizmatická mladá žena.

Spojenie medzi značkou CUPRA a Marcelom Forgáčom sa zakladá na spoločnej vlastnosti - RÝCHLOSŤ. Marcelov životný štýl je nabitý akciou a pohybom rovnako ako naše vozidlá. Preto je pre nás skvelým zástupcom tejto vlastnosti. Marcel Forgáč patrí medzi najlepších slovenských moderátorov, spíkrov, glosátorov a zabávačov.

Úspešná dizajnérka, podnikateľka a mama. Má dar vnímania krásy, jej životným poslaním je hľadanie estetiky, štýlu a vkusu. Detaily a originalita sú to, čo ju a značku CUPRA odlišuje od ostatných. Majú svoj štýl, sú rozpoznateľné svojím rukopisom. Katarína Vavrová a CUPRA.

Slovenského umelca Martina Lukáča a značku Cupra spája originalita. Martinov umelecký prejav prekvitá živelnosťou a slobodou, rovnako ako Cupra. Je preto skvelým zástancom tejto charakteristiky.

Neodolateľná kombinácia KULTovej značky a legendárneho slovenského humoru. To je ZOMRI. Je známe svojimi vtipmi a schopnosťou rozosmiať publikum. 

Trojica dozretých mužov, ktorí sa vyznačujú plnšou postavou a zvláštnym, niekedy až neohrabaným, humorom, ktorých postretla táto skvelá príležitosť so značkou CUPRA.

Príďte sa presvedčiť sami a vstúpte do sveta CUPRA!