UrbanRebel

DarkRebel

PROJEKT #MASKA

DIZAJN

Katarína Vavrová je úspešná dizajnérka, podnikateľka a mama. Má dar vnímania krásy, jej životným poslaním je hľadanie estetiky, štýlu a vkusu.

Start Video

Čo ťa ráno motivuje vstať z postele?

Vďačnosť za deti a život. Potom čerstvo zomletá káva. 

Čo je pre teba v živote najdôležitejšie?

Byť šťastná a vyrovnaná. Moje šťastie definuje moja rodina, zdravie a možnosť venovať sa tomu, čo ma napĺňa.

Prečo si sa začala venovať móde/dizajnu? 

Narodila som sa s tým. Dostala som dar vnímania krásy, potrebu hľadania a vytvárania estetiky, štýlu, vkusu a krásnych odevov, či šperkov.

Aký bol tvoj prvý úspech?

Úplne prvým úspechom bolo, keď som ako päťročná vyhrala súťaž v kreslení a maľovaní. Vesmír očami detí. Tento malý úspech bol veľkým v tom, že som postupom času začala vnímať, že mám talent v umeleckej sfére.

Čo ťa najviac baví na tom, čo robíš?

Na tvorbe dizajnu ma fascinuje samotný proces. V hlave sa mi zrodí nápad a hneď začnem premýšľať o materiáloch, možnom prevedení a detailoch. Druhou zásadnou časťou je radosť a nadšenie zákazníkov, že som naplnila ich predstavy o kráse. Samozrejme potešia ma aj pozítívne ohlasy verenosti. Potom sú to ciele a ich dosiahnutie.

Aké sú tvoje ciele?

Mojím cieľom je uspieť na medzinárodnom poli. Rada by som sa presadila globálne, ako so značkou šperkov, tak aj so značkou odevov. Rada by som nadviazala zahraničné spolupráce a budem sa usilovať etablovať sa aj na svetových fashion weekoch.

V čom ti CUPRA pripomína dizajn?

V prepracovaných detailoch. Sú to také dizajnové nuansy, podľa ktorých viem rozoznať, že nič nebolo ponechané na náhodu a štandardné vybavenie vyzdvihuje CUPRU do nadštandardného vo svojom prevedení.

V čom vidíš prepojenie medzi sebou a značkou CUPRA?

Práve v tých nuansách. Detaily a originalita sú to, čo nás odlišuje od ostatných. Máme svoj štýl, sme rozpoznateľní svojím rukopisom. Prepojenie vidím zároveň v dynamike, ktorá je našou úplne prirodzenou súčasťou. Pre mňa je dizajn kľúčový v každej sfére bežného života. Cupra je DIZAJN v spojení s dynamikou a funkcionalitou, ktorú mama, dizajnérka a podnikateľka potrebuje.

V čom sa podľa teba značka CUPRA odlišuje od iných?

Prístupom k dizajnu svojich modelov posúvajú hranice zmyslového a vizuálneho vnímania v bežnom živote. Aj pri rodinnom SUV nadobudne jeho majiteľ pocit, že je tak trochu pretekár a ešte aj dobre vyzerá.

Príďte sa presvedčiť sami a vstúpte do sveta CUPRA!