UrbanRebel

DarkRebel

Modely

Nový
CUPRA
Tavascan
Nový
CUPRA
Born
Od € 42.880,-
Nový
CUPRA
Formentor
Od € 34.350,-
CUPRA
Leon
Od € 28.390,-
CUPRA
Leon Sportstourer
Od € 29.250,-
CUPRA
Ateca
Od € 38.090,-
KONCEPTY
UrbanRebel
KONCEPTY
DarkRebel

PROJEKT #MASKA

NEŽNÁ aj DRAVÁ

Monika Chochlíková je profesionálnou MMA zápasníčkou, mnohonásobnou svetovou šampiónkou IFMA, WAKO K1 a WMC z Trenčína. A zároveň je to veľmi šarmantná a charizmatická mladá žena.

Start Video

Prečo si sa začala venovať MMA?

Na tréning thajského boxu som sa dostala úplnou náhodou, keď ma naň zavolal kamarát. Už po prvom tréningu som vedela, že je to šport pre mňa.Vtedy som samozrejme ešte ani netušila, že sa thajským boxom budem aj živiť a nebude to len koníček.

Čo ťa najviac baví na tom, čo robíš?

Sloboda a nekonečné možnosti. Thajský box je krásny v tom, že má desiatky techník, ktoré môžete dať do stoviek až tisícov variácií a je to len na vás, ako to spravíte. V ringu cítim obrovskú autonómiu. Môžem si vyskúšať, čo som trénovala a doslova hrám so svojou súperkou šach. 

V čom je podľa teba CUPRA Formentor nežná aj dravá?

Navonok nepôsobí agresívne ako ostatné športové autá ale pod kapotou sa skrýva jej pravé jadro - beštia. 

A čo máš s CUPRA Formentor spoločné?

To, že výzor môže klamať. Ja tiež nevyzerám v civile, že som beštia a bijem sa v ringu. Cupra taktiež nevyzerá na prvý pohľad ako športové auto a má pod kapotou 300 koní. Dokonca ma rôzne módy jazdy, vďaka, ktorým to nie je len športové auto.  A ja tiež nie som len zapasníčka. Moje módy jazdy sú: zapasníčka, trénerka, vojačka, magistra, členka rady ministra pre šport a predovšetkým žena.

Príďte sa presvedčiť sami a vstúpte do sveta CUPRA!