UrbanRebel

DarkRebel

NOVÝ CUPRA TAVASCAN

Nový hrdina pre novú éru. Naše prvé elektrické SUV kupé.

SPLNENÝ SEN

Stelesnené sebavyjadrenie

Skulpturálne majstrovské dielo, ktoré spája elegantný exteriér SUV kupé s progresívnym, čistým dizajnom interiéru.

Emocionálne zážitky

Netradičný vyzývateľ. Ovládnite cestu s revolučným elektrickým pohonom.

Konektivita ako motor budúcnosti

Najmodernejšie technológie a inovácie pre vyspelú konektivitu, ktorá prekračuje hranice.

100% ELEKTRICKÉ SUV COUPÉ

Elektrická inovácia. Nabíjajte ho na cestách alebo doma a zakaždým zažite vzrušujúcu jazdu.

ÚČINNÉ A VÝKONNÉ

Dojazd až 568 km* na jedno nabitie. S aplikáciou CUPRA Easy Charging si môžete vybrať, či chcete nabíjať doma alebo na cestách. Rýchle nabíjanie z 0-100 km len za 7 minút** s nabíjacím systémom s výkonom 135 kW pre fascinujúce jazdy.

VÝKON DVOCH MOTOROV

Dvojnásobný výkon, dvojnásobná zábava. Zmení vašu mobilitu.

NANOVO DEFINOVANÝ VÝKON

Plne elektrický pohon modelu Tavascan ponúka emocionálny zážitok z jazdy, ktorý je charakteristický vysokým výkonom a účinnosťou. Dva motory poskytujú kombinovaný výkon 250 kW*, vďaka čomu CUPRA Tavascan akceleruje na 100 km/h za 5,5 sekundy.

TAVASCAN ŠPECIFIKÁ

Nová koncepcia osvetlenia

Osvetlenie exteriéru prezentuje silnú osobnosť modelu Tavascan, kým ambientné osvetlenie po celom obvode interiéru zvýrazňuje vnútorný priestor.

Dynamická jazda

CUPRA Tavascan sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy vďaka adaptívnej regulácii tlmičov DCC Sport, progresívnemu riadeniu a miestu vodiča zameraného na neho.

Always Connected

15-palcový displej a aplikácia My CUPRA. Definujte nanovo konektivitu nielen vo vozidle, ale aj mimo neho.

Upozorňujeme, že údaje o výkone uvedené v záhlaví sa týkajú najvýkonnejších motorov.

*CUPRA Tavascan sa v súčasnosti nepredáva a čaká na homologizáciu. Zobrazené technické údaje sú len orientačné a môžu sa líšiť. Dostupný výkon (kW) a zrýchlenie vozidla vždy závisí od úrovne nabitia batérie a jej teploty. Obrázky sú použité len na ilustračné a informačné účely a nemusia zodpovedať sériovej výrobe.

Elektrický dojazd vozidla sa líši v závislosti od viacerých faktorov, ako je profil terénu, poveternostné podmienky, naloženie vozidla (cestujúci + batožina), vek a stav batérie, zvolená voliteľná výbava (disky, pneumatiky...), používanie periférnych spotrebičov, ako je kúrenie, klimatizácia alebo vyhrievané sedadlá, a štýl jazdy. Uvedený dojazd je predbežná hodnota a bola vypočítaná v súlade s nariadením WLTP, ktoré stanovuje štandardné podmienky testovania platné pre všetkých výrobcov, aby hodnoty vypočítané podľa tohto nariadenia boli vzájomne porovnateľné pre všetky vozidlá.

**Časy nabíjania sa líšia v závislosti od nasledujúcich faktorov: vonkajšia teplota a teplota batérie, maximálne napätie vášho nabíjacieho systému a jeho aktuálny stav, ako aj stav batérie a používanie iných elektrických zariadení vo vozidle počas nabíjania.