UrbanRebel

DarkRebel

TAVASCAN
VERZIE A VYBAVENIE

Silná osobnosť zameraná na výkon. Dve verzie a rôzne možnosti vybavenia podľa vašich predstáv.

DVE VERZIE CUPRA TAVASCAN

CUPRA Tavascan Endurance

Pohon zadných kolies modelu Endurance ponúka pôsobivý dojazd 568 km* pre dynamickú a efektívnu jazdu.

CUPRA Tavascan VZ

Pohon všetkých kolies modelu VZ vyniká dojazdom 522 km*, ktorý predstavuje dokonalú rovnováhu medzi dynamikou a bezpečnosťou.

Tavascan Endurance

Tavascan Endurance

VOLITEľNÉ BALÍKY VYBAVENIA

DRIVE PACK

Špičková technológia v štandardnej výbave. Navigačný systém, 3-zónová klimatizácia Climatronic, Kessy Advance, tmavé tónované sklá, autonómna jazda a parkovanie, alarm a ďalšie funkcie.

IMMERSIVE PACK

Dizajn & technológie. 20-palcové disky z ľahkej zliatiny, interiér Dark Night s vyhrievanými škrupinovými sedadlami z recyklovaného mikrovlákna s elektrickým ovládaním, audio systém Sennheiser s 12 reproduktormi, Top View kamera, lakťová opierka vzadu a dvojitá podlaha v batožinovom priestore.

ADRENALIN PACK

Zamerané na výkon a dizajn. Zahŕňa AR HUD, Matrix LED svetlomety, 21" kolesá, panoramatické strešné okno, adaptívne tlmiče DCC Sport a všetky funkcie balíka Immersive.

WINTER PACK

Pripravené na studené ročné obdobie. Tepelné čerpadlo, vyhrievané čelné sklo a vyhrievané predné a zadné sedadlá. Zimný balík vybavenia Tavascan Winter vám zabezpečí komfortné prežitie zimy.

VAŠE PERSONALIZOVANÉ VOZIDLO CUPRA

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Nosič bicyklov je určený na rýchlu a bezpečnú prepravu dvoch bicyklov s hmotnosťou do 60 kg. Nosič bicyklov na ťažné zariadenie predstavuje najjednoduchší spôsob prepravy vášho vybavenia.

Detská sedačka

Postará sa o bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa na cestách, vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov. Tieto autosedačky sa ľahko inštalujú, majú nastaviteľné opierky hlavy a ponúkajú bezpečné uchytenie.

PRÍSLUŠENSTVO

Strešný box

Odolný a ľahký. S objemom 450 litrov ponúka pohodlný priestor pre 8-9 párov lyží - ideálny pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

Nosič surfov

Všetko pripravené na surfovanie? S nosičom surfov ľahko prepravíte až dve dosky na surfovanie a ich sťažne.

Nosič lyží

Ľahké naloženie a vyloženie vášho lyžiarskeho vybavenia. Tento nosič má ochranné a robustné úchyty, ktoré zabraňujú poškriabaniu.

 

*CUPRA Tavascan sa v súčasnosti nepredáva a čaká na homologizáciu. Zobrazené technické údaje sú len orientačné a môžu sa líšiť. Dostupný výkon (kW) a zrýchlenie vozidla vždy závisí od úrovne nabitia batérie a jej teploty. Obrázky sú použité len na ilustračné a informačné účely a nemusia zodpovedať sériovej výrobe.

Elektrický dojazd vozidla sa líši v závislosti od viacerých faktorov, ako je profil terénu, poveternostné podmienky, naloženie vozidla (cestujúci + batožina), vek a stav batérie, zvolená voliteľná výbava (disky, pneumatiky...), používanie periférnych spotrebičov, ako je kúrenie, klimatizácia alebo vyhrievané sedadlá, a štýl jazdy. Uvedený dojazd je predbežná hodnota a bola vypočítaná v súlade s nariadením WLTP, ktoré stanovuje štandardné podmienky testovania platné pre všetkých výrobcov, aby hodnoty vypočítané podľa tohto nariadenia boli vzájomne porovnateľné pre všetky vozidlá.