UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA TAVASCAN
TECHNOLÓGIE

Pohoda. Bezpečie a komfort. Užívajte si personalizovanú digitalizáciu, inovovanú konektivitu a ochranu.

INTELIGENTNÉ FUNKCIE

Sústreďte sa na jazdu pred vami vďaka intuitívnym inteligentným funkciám pre optimálnu bezpečnosť.

Start Video

AUTONÓMNA JAZDA

Jazdite so systémom Travel Assist. Kombinácia adaptívneho tempomatu a systému Lane Assist Plus udržiava vozidlo v jazdnom pruhu a v bezpečnej vzdialenosti od ostatných prostredníctvom údajov z cloudu. Umožňuje asistovanú zmenu jazdného pruhu pre zvýšenie bezpečnosti.

PARKOVACÍ ASISTENT - POLOAUTONÓMNE PARKOVANIE

Uľahčite si parkovanie s asistentom parkovania Trained Park Assist a mobilom ovládaným parkovaním v úzkych priestoroch s asistentom parkovania na diaľku Remote Park Assist. 

Start Video

ĎALŠIE INTELIGENTNÉ FUNKCIE

FUNKCIE INTELIGENTNÉHO OSVETLENIA

Inteligentné osvetlenie vás v reálnom čase informuje o prichádzajúcich hovoroch, stave nabitia batérie, navigačných ukazovateľoch a výstrahách pri brzdení.

HEAD-UP DISPLEJ S ROZŠÍRENOU REALITOU 

Zostaňte v strehu. Informácie v reálnom čase premietané na čelné sklo zlepšujú jazdu s precíznou prehľadnosťou, pre vyššiu bezpečnosť a koncentráciu.

INTELIGENTNÉ VYHRIEVANIE SEDADIEL

Komfort a pohodlie. Sedadlá s elektrickým ovládaním, ktoré automaticky prispôsobujú vyhrievanie vašim zvykom. Umožňujú vám pohodlne nastúpiť a prispôsobia sa vašim preferenciám.

PERFORMANCE

Matrix LED technológia

Náš automatický systém Matrix osvetlenia zabraňuje oslneniu vozidiel - pre vašu bezpečnosť.

Jazdná dynamika

Adaptívne tlmiče DCC Sport a progresívne riadenie umožňujú dynamický štýl jazdy, bezkonkurenčné držanie stopy a športové odpruženie.

SKVELÁ KONEKTIVITA

Buďte v spojení s CUPRA CONNECT - pre dokonalý zážitok z jazdy.

15-PALCOVÝ DISPLEJ SYSTÉMU INFOTAINMENT

Optimalizujte svoje jazdy prostredníctvom online dopravných informácií, jednoduchého prístupu k nabíjacím staniciam vo vašom okolí a hlasovej podpory.

Aplikácia My CUPRA

Prevezmite kontrolu. Ovládajte klimatizáciu a nabíjanie na diaľku. Odosielajte ciele do systému infotainment vo vozidle. Užívajte si modernú konektivitu a vyššiu úroveň bezpečnosti s diaľkovým zamykaním.

Viac informácií

 

*CUPRA Tavascan sa v súčasnosti nepredáva a čaká na homologizáciu. Zobrazené technické údaje sú len orientačné a môžu sa líšiť. Dostupný výkon (kW) a zrýchlenie vozidla vždy závisí od úrovne nabitia batérie a jej teploty. Obrázky sú použité len na ilustračné a informačné účely a nemusia zodpovedať sériovej výrobe. 

 

Elektrický dojazd vozidla sa líši v závislosti od viacerých faktorov, ako je profil terénu, poveternostné podmienky, naloženie vozidla (cestujúci + batožina), vek a stav batérie, zvolená voliteľná výbava (disky, pneumatiky...), používanie periférnych spotrebičov, ako je kúrenie, klimatizácia alebo vyhrievané sedadlá, a štýl jazdy. Uvedený dojazd je predbežná hodnota a bola vypočítaná v súlade s nariadením WLTP, ktoré stanovuje štandardné podmienky testovania platné pre všetkých výrobcov, aby hodnoty vypočítané podľa tohto nariadenia boli vzájomne porovnateľné pre všetky vozidlá.