UrbanRebel

DarkRebel

To najlepšie pre vaše nové vozidlo CUPRA

CUPRA Premium Care

Užívajte si svoje nové vozidlo CUPRA úplne bez starostí. Pri kúpe nového vozidla môžete získať na vaše vozidlo v rámci programu CUPRA PREMIUM CARE exkluzívne prémiové služby:

  • servisné prehliadky grátis na 80 000 km / 4 roky
  • predĺženú záruku CUPRA na 5 rokov / 150 000 km
  • záruku mobility CUPRA Service Mobility na 6 rokov

CUPRA SERVIS GRATIS

Užívajte si svoje nové vozidlo CUPRA úplne bez starostí. Pri vybraných skladových vozidlách získate na Vaše nové vozidlo v rámci programu CUPRA Premium Care servisný balík SERVIS GRATIS na 80 000 km / 4 roky.
Štvorročný grátis servis zahŕňa vykonávanie údržby predpísanej výrobcom vozidla v návode na obsluhu CUPRA počas 4 rokov alebo do dosiahnutia 80 000 najazdených km (podľa toho, ktorá udalosť nastane skôr), vrátane poskytnutia k tomu potrebných originálnych náhradných dielov (motorový olej, potrebné filtre, brzdová kvapalina...) s výnimkou pohonných hmôt.

Predĺžená záruka CUPRA

Po vypršaní dvojročnej záruky výrobcu je o vás dobre postarané až o ďalšie tri roky /až 150 000 najazdených kilometrov. Vďaka predĺženej záruke sa opravy vykonávajú striktne podľa špecifikácií výrobcu. Toto prispieva k udržaniu hodnoty a dlhodobo zabezpečuje kvalitu vášho vozidla.

Objavte viac

CUPRA Service Mobility

Od okamihu, kedy si zakúpite nové vozidlo CUPRA, si budete môcť užívať výhody služieb CUPRA Service Mobility a širokej škály služieb, ktoré poskytuje - a to až šesť rokov. Počas prvých dvoch rokov po zakúpení je váša nová CUPRA automaticky vybavená službou CUPRA Service Mobility, a to bez dodatočných nákladov.

Objavte viac