Leon e-Racer

Leon Competición

TCR

To najlepšie pre vaše nové vozidlo CUPRA

CUPRA Premium Care

Užívajte si svoje nové vozidlo CUPRA úplne bez starostí. Pri kúpe nového vozidla môžete získať na Vaše vozidlo v rámci programu CUPRA PREMIUM CARE exkluzívne prémiové služby:

  • servisné prehliadky grátis na 80 000 km / 4 roky*
  • predĺženú záruku CUPRA na 5 rokov / 100 000 km
  • záruku mobility CUPRA Service Mobility na 6 rokov

CUPRA SERVIS GRATIS

Užívajte si svoje nové vozidlo CUPRA úplne bez starostí. Pri vybraných skladových vozidlách získate na Vaše nové vozidlo v rámci programu CUPRA Premium Care servisný balík SERVIS GRATIS na 80 000 km / 4 roky.
Štvorročný grátis servis zahŕňa vykonávanie údržby predpísanej výrobcom vozidla v návode na obsluhu CUPRA počas 4 rokov alebo do dosiahnutia 80 000 najazdených km (podľa toho, ktorá udalosť nastane skôr), vrátane poskytnutia k tomu potrebných originálnych náhradných dielov (motorový olej, potrebné filtre, brzdová kvapalina...) s výnimkou pohonných hmôt

5 ročná záruka

Po vypršaní dvojročnej záruky výrobcu je o vás dobre postarané na ďalšie tri roky (až 100 000 najazdených kilometrov). Vďaka záruke sa opravy vykonávajú striktne podľa špecifikácií výrobcu. Toto prispieva k udržaniu hodnoty a dlhodobo zabezpečuje kvalitu vášho vozidla.

Objavte viac

CUPRA Service Mobility

Od okamihu, kedy si zakúpite nové vozidlo CUPRA, si budete môcť užívať výhody služieb CUPRA Service Mobility a širokej škály služieb, ktoré poskytuje - a to až šesť rokov. Počas prvých dvoch rokov po zakúpení je váša nová CUPRA automaticky vybavená službou CUPRA Service Mobility, a to bez dodatočných nákladov.

Objavte viac

* Platí na vybrané skladové vozidlá.