UrbanRebel

DarkRebel

SLOVENSKÝ PROJEKT: #6ZMYSLOV

CUPRA ZRAKOM, CHUŤOU, SLUCHOM, VÔŇOU A DOTYKOM ORIGINÁLNYCH SLOVENSKÝCH UMELCOV

 

CUPRA, to nie je len vozidlo, je to originál. Dielo, ktoré dráždi všetky vaše zmysly. Preto sme oslovili 5 vybraných originálnych slovenských umelcov, ktorí prostredníctvom svojej tvorby vyjadria 5 zmyslov reprezentujúcich zážitok CUPRA. A čo je 6. zmyslom? Nechajte sa prekvapiť.

V nasledujúcich týždňoch sa budete stretať s výsledkami ich talentu a originálnej tvorby na cupraofficial.sk, instagramovom profile CUPRA Slovensko a instagramových profiloch vybraných umelcov:

1. ZRAK: PETER SEDLÁČIK @petersedlacik

Fotograf, ktorý svojou tvorbou už dávno prekročil hranice Slovenska. Spolu so svojou umeleckou partnerkou Žužu Gálovou tvoria unikátny a originálny projekt Lens Between Us. Práve jeho originálny pohľad na svet, umelecká invencia a precíznosť sú dôvod prečo v projekte #6zmyslov reprezentuje ZRAK.

 

2. CHUŤ: MICHAL KONRÁD @mickey_konrad

Chef, ktorý momentálne realizuje svoj vlastný streetfoodový projekt Bao Brothers. Pracoval v špičkových reštauráciách Cocoon, Kyashii či Chino Latino v Londýne. Na Gurmán Awards ho ocenili titulom Kuchár roka na Slovensku. 9 rokov šéfoval v bratislavskej reštaurácii Fou Zoo, ktorá pod jeho vedením získala titul prestížnej svetovej organizácie Gault & Millau.

Potrebujete ďalší dôvod, prečo v projekte #6zmyslov reprezentuje CHUŤ?

 

3. SLUCH: MILAN LIESKOVSKÝ @milanlieskovsky

Producent a DJ, ktorý hral na jednom pódiu so svetovými hviezdami ako Jose Amnesia, DJ Tiësto, Above & Beyond, Judge Jules či Paul Van Dyk. Jeho najznámejším dielom je skladba Elenya, ktorá sa objavila sa aj na slávnostnom odovzdávaní Oskarov v Hollywoode. Aj preto v projekte #6zmyslov reprezentuje SLUCH.

 

4. ČUCH: NATÁLIA GÁPĽOVSKÁ @luminia.crystal.candles

V roku 2018 získala ocenenie podnikateľka roka. Jej príbeh je však zaujímavejší inováciami, ktoré vniesla do takej tradičnej oblasti ako je výroba sviečok. Dnes sa jej parfumy a vonné sviečky predávajú takmer do celého sveta pod značkou LUMINIA. V projekte #6zmyslov jej tvorba reprezentuje ČUCH.

 

5. HMAT: VIERA BRUNOVSKÁ @viera_brunovska

Pôsobila v reštaurátorskych ateliéroch a šperkárskej dielni, od r. 2000 je šperkárkou v slobodnom povolaní. Jej diela sú vystavované doma, aj v zahraničí. Sú ozdobou mnohých súkromnych zbierok aj zbierok Slovenskej národnej galérie. V projekte #6zmyslov jej dielo reprezentuje zmysel HMAT.

 

6. CUPRA: ORIGINAL CUPRA

Sledujte ako výnimoční slovenskí tvorcovia vnímajú značku CUPRA prostredníctvom svojho  originálneho talentu, vkusu a umenia.

 

Ako predstavili slovenskí umelci značku Cupra v projekte #6zmyslov, môžete sledovať tu.

Instagram Cupra_slovakia