UrbanRebel

DarkRebel

Modely

Nový
CUPRA
Tavascan
Nový
CUPRA
Born
Od € 42.880,-
Nový
CUPRA
Formentor
Od € 34.350,-
CUPRA
Leon
Od € 28.390,-
CUPRA
Leon Sportstourer
Od € 29.250,-
CUPRA
Ateca
Od € 38.090,-
KONCEPTY
UrbanRebel
KONCEPTY
DarkRebel

PROJEKT #6ZMYSLOV

Keby CUPRA bola hudba, znela by takto.

Cupra predstavuje producenta a DJ Milana Lieskovského a Milan Lieskovský predstavuje Cupru ako originálny hudobný set v projekte #6ZMYSLOV.

Milan Lieskovský je producent a DJ, ktorý hral na jednom pódiu so svetovými hviezdami ako Jose Amnesia, DJ Tiësto, Above & Beyond, Judge Jules či Paul Van Dyk. Jeho najznámejším dielom je skladba Elenya, ktorá sa objavila sa aj na slávnostnom odovzdávaní Oskarov v Hollywoode.

Start Video

Čo pre teba znamená originalita?

V hudbe zarezonuje ten, kto má unikátny - originálny sound. To čo milujem na originálnej dobrej muzike je dynamika, energia, výbušnosť. Tie emócie, ktoré mám na stage-i pred vypredaným publikom - to je to nenahraditeľné a originálne. To je to, čo napĺňa môj život.

Ako sa ti podarilo naplniť zmysel sluch v tomto projekte?

Bola to dobrá výzva. Pre mňa je radosť niečo tvoriť. Je radosť, keď môžem svoj feeling preniesť do hudby a mám úplne najväčšiu radosť, keď si tú hudbu niekto pustí a hneď ju priradí k môjmu menu.

Práca so zvukom a hudbou je nevyspytateľná... Niekedy si sadnem a za 2 hodiny mám hotovo, niekedy sa trápim celé týždne. Ale práca na tomto projekte, to je iný level. Mal som možnosť byť žánrovo pestrý a to som naplno využil. A všetko som to v štúdiu preniesol do 45-minútovej kompilácie. Tak ako každá jazda má rýchle momenty, ale aj pomalšie, niekedy pridám plyn viac, niekedy vychutnávam okolie, krajinu, prírodu…

Veľmi sa teším, že vám môžem predstaviť svoj hudobný pohľad na značku Cupra. Užite si ho najviac... Ale pri jazde hlavne opatrne :)

 

Ako teda znie podľa teba Cupra?

Naštartuješ a je ti jasné, že túto jazdu si zapamätáš. Mal som šťastie previezť sa na nej takmer po celom Slovensku a dnes by mi mohli zaviazať oči, posadiť ma a ja naštartujem a hneď viem, že je to Cupra. Je to dominantný zvuk, ktorý vyvoláva vzrušenie, nadšenie a radosť. Cupra to vie a poskytne sluchu dokonalý zážitok. Príďte si ju vypočuť.

 

Naskenujte si QR kód alebo kliknite a vypočujte si hudobný set na Spotify.

Ako predstavil Milan Lieskovský značku Cupra v projekte #6zmyslov, môžete sledovať tu.

Instagram Cupra_slovakia