UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA TAVASCAN
DIZAJN

Dynamické línie a športová sofistikovanosť. Pocit rýchlosti. Pokojný priestor a silná osobnosť.

ELEKTRIZUJÚCI DIZAJN EXTERIÉRU

Charakteristický dizajn CUPRA. Nenápadný a pritom mimoriadne symbolický. Pre výnimočné jazdy.

Start Video

PODSVIETENÉ EMBLÉMY

Osvetlené logo modelu CUPRA Tavascan stanovuje nové štandardy v automobilovom dizajne a stelesňuje silu a inovácie elektrického SUV.

VÝRAZNÉ ZADNÉ SVETLÁ

Zadné svetlá po celej šírke karosérie Tavascan sa spája s osvetleným logom CUPRA v strede. Prezentuje tak silný elektrický výkon a pôsobí impozantne.

CHARAKTERISTICKÝ TROJUHOLNÍKOVÝ VZHĽAD

Neprehliadnuteľný a provokatívny. Svetlomety bez efektu oslnenia pre bezkonkurenčný jas, dokonale doplnené diskami Katla s medenými akcentmi od CUPRA.

MATNÉ A SATÉNOVÉ AERODYNAMICKÉ DISKY

19" VULCANO

Športové čierne matné aerodynamické disky. Nenápadná športová elegancia s elektrizujúcim vzhľadom.

20" HEKLA

Športové čierne matné aerodynamické disky. 3D dizajn a príťažlivá aerodynamika. Exkluzívny vzhľad.

21" KATLA

Saténovo čierne aerodynamické disky kolies s charakteristickými medenými akcentmi. Optimalizovaná aerodynamika a všestranná dynamika.

CUPRA FARBY

MODRÁ TAVASCAN BLUE

Úžasné a prekvapivé. Lakovanie vytvára na vozidle skulpturálny efekt a svojím tmavým povrchom vytvára rôzne odtiene, ktoré sa pohrávajú so svetlom a dodávajú vozidlu rafinovaný vzhľad.

HNEDÁ ATACAMA DESERT

Exkluzívne a reflexné. Základný tón delovej bronzovej s hladkým povrchom, ktorý pripomína vetrom ošľahané piesočné duny a slnečné svetlo.

BIELO-STRIEBORNÁ

Elegantné a bezkonkurenčné. Lesklý povrch CUPRA Tavascan so studeným podtónom odkazuje na  výraznú žiaru mesiaca.

BASALTOVO SIVÁ

Odvážny a predsa decentný. Módny odtieň výraznej tmavosivej s hladkým a jemným povrchom.

 

PROGRESÍVNY DIZAJN INTERIÉRU

Dynamický a jednotný. Dômyselná kombinácia vizionárskeho tvaru, prispôsobenia a funkčnosti.

NEKONVENČNÁ STREDOVÁ KONZOLA

Každý obrys stredovej konzoly, zvýraznený rafinovanými medenými prvkami, stelesňuje dôkladné remeselné spracovanie. Progresívny dizajn prechádza aj na centrálny displej zameraný na vodiča, ktorý ponúka jednoduché ovládanie pre silný výkon.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

Pri nastúpení do vozidla CUPRA Tavascan si uvedomíte, že svetlo presvitá cez podsvietené perforované výplne dverí. Osvetlená je tiež palubná doska alebo držiaky nápojov. Vďaka svetlu na čítanie pre spolujazdca nebudú vaše oči také unavené.

ŠKRUPINOVÉ SEDADLÁ

Športové a futuristické s integrovanou technológiou. Sedadlá v čalúnení Dark Night disponujú exkluzívnym medeným prešívaním a reliéfnymi detailmi.

DVA VARIANTY VYBAVENIA INTERIÉRU

Pure

Decentné a súčasne pútavé, ergonomické, čierne škrupinové sedadlá navrhnuté pre pohodlie a výkon - čalúnené z 90 % recyklovaného polyesteru.

Dark Night

Ergonomické škrupinové sedadlá s medenými akcentmi a športovými líniami - čalúnené z 50 % recyklovaného mikrovlákna.

 

*CUPRA Tavascan sa v súčasnosti nepredáva a čaká na homologizáciu. Zobrazené technické údaje sú len orientačné a môžu sa líšiť. Dostupný výkon (kW) a zrýchlenie vozidla vždy závisí od úrovne nabitia batérie a jej teploty. Obrázky sú použité len na ilustračné a informačné účely a nemusia zodpovedať sériovej výrobe. 

Elektrický dojazd vozidla sa líši v závislosti od viacerých faktorov, ako je profil terénu, poveternostné podmienky, naloženie vozidla (cestujúci + batožina), vek a stav batérie, zvolená voliteľná výbava (disky, pneumatiky...), používanie periférnych spotrebičov, ako je kúrenie, klimatizácia alebo vyhrievané sedadlá, a štýl jazdy. Uvedený dojazd je predbežná hodnota a bola vypočítaná v súlade s nariadením WLTP, ktoré stanovuje štandardné podmienky testovania platné pre všetkých výrobcov, aby hodnoty vypočítané podľa tohto nariadenia boli vzájomne porovnateľné pre všetky vozidlá.