UrbanRebel

DarkRebel

Modely

Nový
CUPRA
Tavascan
Nový
CUPRA
Born
Od € 42.880,-
Nový
CUPRA
Formentor
Od € 34.350,-
CUPRA
Leon
Od € 28.390,-
CUPRA
Leon Sportstourer
Od € 29.250,-
CUPRA
Ateca
Od € 38.090,-
KONCEPTY
UrbanRebel
KONCEPTY
DarkRebel

Začala budúcnosť motoristického športu

Dokážete si predstaviť, ako nadviažu diváci na pretekoch kontakt s vodičom ich obľúbeného vozidla? Priamo ho povzbudzujú alebo mu gratulujú k jeho štýlu jazdy? Aké by to bolo, keby boli preteky výrazne tichšie, a predsa oveľa vzrušujúcejšie, ekologickejšie, no zároveň veľmi napínavé?

Už čoskoro nebudeme musieť použiť fantáziu, aby sme mohli zažiť úplne nový spôsob pretekov.

Prvé stopercentne elektrické závodné vozidlo na svete. Auto, ktoré na seba nepotrebuje upozorňovať hlasným vrčaním, ale tichým bzučaním akceleruje z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. To je CUPRA e-Racer: Elegantný dizajn ukrýva fascinujúcu techniku, na ktorej sa pracovalo 20 000 hodín, aby bol vyvinutý závodný automobil, ktorý nanovo definuje budúcnosť motoristického športu.

Pretekári budú jazdiť s výkonom 12 000 otáčok a nielen so 6 500 otáčkami a pritom dosiahnu ten istý výkon a to isté zrýchlenie bez toho, aby najskôr museli dosiahnuť najvyššie otáčky. Zároveň môžu prenášať údaje o pretekoch v reálnom čase. Konektivita sa postará o to, že diváci budú mať pri pretekoch oveľa aktívnejšiu a vzrušujúcejšiu úlohu.

Prichádza úplne nový zážitok z jazdy a spôsobu pretekov. Privítajme budúcnosť.

 

Viac informácií

Sledujte nás na Instagramer @CUPRA_Official alebo na Instagrame aTwitteri @CUPRA_Racing.