UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA FORMENTOR
VERZIE A VYBAVENIE

Dve verzie, viacero možností.

VERZIE MODELU

CUPRA Formentor

Nápadné 18" až 19" disky z ľahkej zliatiny, 12,9-palcový displej systému infotainment, predné LED svetlomety a volant CUPRA so satelitnými tlačidlami.

CUPRA Formentor VZ

Vyšší výkon s 19" diskami z ľahkej zliatiny, dynamickou reguláciou podvozka (DCC), ambientným osvetlením a športovými, škrupinovými sedadlami Dinamica.

CUPRA FORMENTOR

Neprekonateľný dojazd pre neobyčajné dobrodružstvá.

 

MODERNÉ VYBAVENIA

FIRST EDITION

Získajte pokročilé funkcie s vybavením Edge, ktoré zahŕňa systém Keyless Entry & Go, alarm, ambientné osvetlenie, zadnú parkovaciu kameru, elektrické ovládanie zadných dverí a virtuálny pedál.

IMMERSIVE BY SENNHEISER™

Ponorte sa do úžasného zvuku audio systému Immersive by Sennheiser™: 11 reproduktorov + subwoofer.

SKYLINE

Vylepšite si vnútorný priestor počas jazdy prostredníctvom vybavenia Skyline - elektricky ovládaného strešného panoramatického okna, ktoré vo vozidle vytvorí priestrannú a vzdušnú atmosféru.

 

INTELLIGENT DRIVE

Adaptívny tempomat (ACC), Travel Assist vrátane adaptívneho vedenia v jazdnom pruhu, kamera s pohľadom na okolie vozidla, senzor mŕtveho uhla, navigačný systém a systém pre-crash.

 

PURE PERFORMANCE

Uvoľnite emocionálnu dynamiku jazdy s vybavením Pure Performance - CUPRA Matrix LED svetlomety s jedinečným dizajnom CUPRA.

 

EXTREME

Mimoriadne výkonné brzdy BREMBO alebo AKEBONO, škrupinové sedadlá CUPRacer z kompozitu vystuženého uhlíkovými vláknami a tmavé chrómové lišty interiéru. Zahŕňa vybavenia Intelligent Drive, Pure Performance a Immersive by Sennheiser™.

 

 

PRÍSLUŠENSTVO

Elegantný, aerodynamický exteriér s progresívnymi prvkami je inšpirovaný jedinečnou filozofiou dizajnu.

Strešný nosič

Navrhnutý na nosnosť až 75 kg. Tieto strešné nosiče zabezpečujú jednoduchú, bezpečnú a spoľahlivú prepravu vášho vybavenia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča inštalácia odborníkom v servise CUPRA alebo v špecializovanom servise.

Nosič na surf

Ste pripravený zdolávať vlny? Cestujte až s 2 surfovými doskami pomocou nosiča Surf Rack - prispôsobí sa ich veľkosti a tvaru.

PRÍSLUŠENSTVO

Nosič bicyklov

Nech už sa vydáte kamkoľvek, váš bicykel bude v bezpečí. Strešný nosič na bicykle uľahčuje nakladanie, pričom bezpečnosť je na prvom mieste.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Robustná konštrukcia pre bezpečnú prepravu pojme až dva bicykle. Unesie až 60 kg a postará sa o to, aby vaše bicykle zostali bezpečne pripevnené.

Nosič lyží Xtender

Na polstrovaný nosič lyží upevníte 5 párov lyží alebo 2 snowboardy. Inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje žiadne ďalšie náradie.

Model približujúci sa sériovému vozidlu. Vozidlo nie je na predaj. Vývoj tohto vozidla ešte nebol ukončený, preto sa zatiaľ nedá objednať.