UrbanRebel

DarkRebel

NOVÝ CUPRA FORMENTOR
DIZAJN

Podmanivé CUV. Dynamické a prelomové, formované intenzívnym posúvaním hraníc.

NEOBMEDZENÉ INOVÁCIE 

Nekonvenčné, provokatívne disky, farby a vyspelé technológie.  

ELEGANTNÝ NÁRAZNÍK


Odvážna evolúcia - prepracovaný predný nárazník - integrované logo v kombinácii s modernizovanou maskou chladiča a novými hmlovými svetlami.

FARBY

BRONZOVÁ MATNÁ CENTURY BRONZE

Matná

SIVÁ MATNÁ ENCELADUS GREY

Matná

SIVÁ MATNÁ MAGNET GREY

Matná

SIVÁ GRAPHENE GREY

Špeciálne lakovanie

SIVÁ GRAPHENE 

Metalíza

ČIERNA MIDNIGHT BLACK

Metalíza

BIELA GLACIER

Metalíza

MODRÁ FIORD 

PONUKA DISKOV

19" HAILSTORM

Vysoko aerodynamické a odolné, športové disky z ľahkej zliatiny v čiernej a striebornej farbe pre väčšiu dynamiku jazdy.

19" HAILSTORM COPPER

Disky z ľahkej zliatiny, ktoré kombinujú dominantnú čiernu Midnight black s medenými akcentmi. Optimalizovaná jazdná dynamika a aerodynamika.

 

19" SANDSTORM

Elegantný a nápadný čierny dizajn so striebornými akcentmi, ktorý pripomína víriace besnenie piesočnej búrky. Vyvinuté pre aerodynamickú presnosť a jedinečný štýl.

 

19" SANDSTORM COPPER

Tento čierny dizajn s medenými akcentmi pripomína divokú povahu piesočnej búrky a spája impozantnú technológiu s rafinovanou estetikou.

 

19" ARTIC

Tieto čierne disky so striebornými akcentmi zvyšujú účinnosť vďaka dizajnu chladnému ako polárny vzduch.

 

19" ARTIC COPPER

Odraz čiernej a medenej farby, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

 

18" SONORA

Tieto čierne disky so striebornými akcentmi, inšpirované objaviteľmi a burácajúcim vetrom, uprednostňujú výkon aj mimo vychodených ciest.

 

18" TEMPEST

Strieborné disky z ľahkej zliatiny, ktoré pripomínajú blesky na nočnej oblohe. Pre všetkých, ktorí hľadajú vzrušujúce adrenalínové zážitky uprostred búrky.

 

AKRAPOVIČ: UVOĽNENÁ SILA

Precízne inžinierstvo a 100 % ultraľahký titán optimalizujú hmotnosť, zvuk, výkon a súčasne zlepšujú vzhľad. Rozdiel pocítite pri každej jazde (určené len pre 333 k).

DRIVE YOUR WAY

Rozšírte si obzory vďaka komplexnému systému infotainment a prístrojovému panelu zameranému na vodiča.

VEĽKÝ 12,9'' DISPLEJ INFOTAINMENT

Maximálny zážitok. 12,9-palcový dotykový displej s vylepšeným operačným systémom a podsvieteným posuvným ovládačom pre lepšiu atmosféru.

DYNAMICKÁ STREDOVÁ KONZOLA

Inovovaná, robustná a progresívna stredová konzola, exkluzívne prešívanie, parametrické prvky pre športový dojem.

LED OSVETLENIE INTERIÉRU PO CELOM OBVODE 

Multifunkčné. Vyvinuté pre lepšie emócie.

VZRUŠUJÚCE & SNOVÉ

Emocionálne pôsobivé LED diódy, ktoré ponoria interiér do individuálne prispôsobiteľného svetla. Nová aura pre novú éru - osvetľuje palubnú dosku, výplne dverí a ďalšie prvky. Ponorte sa do ambientného LED osvetlenia, ktoré vás upozorní na objekty nachádzajúce sa vo vašom mŕtvom uhle.

INTERIÉR

EXTREME

Športový priestor pre vodiča s detailnými textilnými aplikáciami, technicky vyspelými škrupinovými sedadlami CUP Racer z kompozitu vystuženého uhlíkovými vláknami a charakterom vysokého výkonu. Vyhrievané, elektricky ovládané a s pamäťovou funkciou pre vodiča aj spolujazdca.

 

PROGRESÍVNY DIZAJN

Priestor pre vodiča zameraný na vodiča s hladkými povrchmi a sedadlami z kože v metalickom vyhotovení. Elektrické športové škrupinové sedadlá s pamäťovou funkciou a vyhrievaním sedadiel pre vodiča a spolujazdca vpredu. 

 

DYNAMICKÝ DIZAJN

Elektrické škrupinové sedadlá s pamäťovou funkciou, zo 73 % vyrobené z recyklovaného vegánskeho mikrovlákna - inšpirované pretekmi, príjemné na dotyk a mimoriadne dynamické.

 

 

SHARP

Minimalistické a nadčasové textilné poťahy pre športové sedadlá.

 

 

Model približujúci sa sériovému vozidlu. Vozidlo nie je na predaj. Vývoj tohto vozidla ešte nebol ukončený, preto sa zatiaľ nedá objednať.