UrbanRebel

DarkRebel

NOVÝ CUPRA FORMENTOR
TECHNOLÓGIE

Inovácie s lepšou bezpečnosťou.

CUPRA MATRIX LED vs FULL LED TECHNOLÓGIA

Zvoľte si sériové full LED svetlomety pre jasnejší výhľad na cestu alebo prejdite na CUPRA Matrix LED svetlomety, ktoré minimalizujú oslnenie a rozptýlené svetlo - pre bezkonkurenčnú viditeľnosť. S funkciou uvítacieho svetla pre hrejivé privítanie.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE

Reproduktory Sennheiser™

Strhujúci a podmanivý zvuk pre intenzívny a emotívny zážitok z jazdy.

Adaptívna regulácia tlmičov (DCC)

Prispôsobte riadenie svojmu štýlu jazdy a podmienkam na ceste. Senzory neustále optimalizujú nastavenia.

Volant CUPRA

Uchopte volant a zažite vzrušenie. S multifunkčným ovládaním satelitnými tlačidlami, hlasovými povelmi a integrovanou funkciou vyhrievania venca volantu.

TECHNOLÓGIE PRE VYŠŠÍ VÝKON

Hnané precíznosťou, vedené čistými transformačnými poznatkami.

BRZDY AKEBONO

Zažite pokročilú mobilitu a bezkonkurenčný brzdný výkon s brzdami Akebono s priemerom 374 mm. Zažite trvalú silu a revolučný výkon.

ROZDEĽOVAČ KRÚTIACEHO MOMENTU

Zažite vzrušujúce emócie. Prudké zákruty? Prejdite nimi s mimoriadnou ľahkosťou - pre dynamickejšie a športovejšie jazdné vlastnosti bez ohľadu na počasie (len pre 333 PS).

VYSPELÉ JAZDNÉ TECHNOLÓGIE

ADAPTÍVNY TEMPOMAT ACC

Inteligentne prispôsobuje rýchlosť podmienkam na ceste a dopravným značkám, nielen vozidlu pred sebou. Zažite adaptívny tempomat v jeho najlepšej podobe.

 

BLIND-SPOT SENSOR & EXIT WARNING

Vyššia úroveň bezpečnosti s funkciou sledovania mŕtveho uhla a výstražným systémom pri vystupovaní. Rozpozná mŕtvy uhol a upozorní vás na rýchlo približujúce sa vozidlá.

 

PRE-CRASH SYSTÉM

S technológiou Pre-Crash ste vždy pripravený. V prípade kolízie bezpečne zatvorí okná a napne bezpečnostné pásy, aby tak zvýšil vašu bezpečnosť.

 

DYNAMICKÉ ZOBRAZENIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

Buďte informovaný pomocou funkcie rozpoznávania dopravných značiek. Vizuálne označenie rýchlostných obmedzení pomocou kamier a technológie spracovania obrazu.

 

LANE ASSIST

Vyhnite sa neúmyselnému opusteniu jazdného pruhu. Adaptívny asistent udržania jazdného pruhu sa aktivuje, keď sa približujete k jazdnému pruhu bez zapnutia smerového svetla.

 

CUPRA CONNECT

Užite si úplnú kontrolu so službami CUPRA CONNECT.

CUPRA CONNECT

Získajte asistenčnú službu v prípade poruchy vozidla. Údaje budú v reálnom čase odoslané nášmu tímu, ktorý vás môže lokalizovať a pomôcť vám.

CUPRA CONNECT PLUS

Sledujte aktuálne dopravné informácie a ľahko si vyhľadajte čerpacie alebo nabíjacie stanice. Užite si intuitívnu navigáciu a ľahko si vyhľadajte parkovacie miesto prostredníctvom systému infotainment.

 

Model približujúci sa sériovému vozidlu. Vozidlo nie je na predaj. Vývoj tohto vozidla ešte nebol ukončený, preto sa zatiaľ nedá objednať.