UrbanRebel

DarkRebel

NOVÝ CUPRA LEON
TECHNOLÓGIE

Užite si vzrušujúce jazdy. Objavte technicky prepracovaný interiér so sofistikovanými detailmi a intuitívnymi funkciami.

EMOCIONÁLNE OSVETLENIE

CUPRA MATRIX LED

Užite si energeticky účinné vylepšenie CUPRA Matrix LED. Prispôsobujú sa stavu vozovky, zlepšujú viditeľnosť a znižujú oslnenie ostatných vodičov. S funkciou "Signature Ceremony", ktorá sa postará o vrelé privítanie.

CUPRA LED SVETLOMETY

Nekonvenčné LED svetlomety ponúkajú maximálnu efektivitu a sú perfektne integrované do predných partií vozidla.

TECHNICKÉ INOVÁCIE

Expresívne a dynamické prvky pre dynamické a športové jazdné vlastnosti.

AUDIO SYSTÉM IMMERSIVE BY SENNHEISER™  

S 12 reproduktormi pre symfóniu hudobných tónov. Najmodernejšia technológia pre výnimočný zvuk, ktorý vás absolútne obklopí.

CUPRA volant

Jazdite suverénne. Uchopte volant Triptronic s vyhrievaním a integrovanými tlačidlami, potiahnutý kvalitnou čiernou kožou Nappa.

TRANSGRESÍVNA TECHNOLÓGIA A PODPORA

DCC s 19" kolesami

Vysoko výkonné 19" disky kolies, teraz kompatibilné s verziami modelu CUPRA Leon s 1,5-litrovým motorom, sa prispôsobujú podmienkam na ceste pomocou systému DCC a zabezpečujú plynulú jazdu.

Pokročilá technológia riadenia

Zvládnite každú zákrutu. Premeňte svoje cesty na vzrušujúce zážitky s maximálnou kontrolou. Pocíťte príval adrenalínu v každej zákrute vďaka dokonalému riadeniu.

POKROKOVÉ JAZDNÉ TECHNOLÓGIE

Predvídavý adaptívny tempomat

Prediktívny tempomat prispôsobuje rýchlosť približujúcim sa zákrutám, križovatkám a dopravným obmedzeniam.

Side Assist, Exit Assit a Exit warning

Bezpečná zmena jazdného pruhu so senzormi systému Side Assist. Asistent pri vystupovaní vás pred opustením vozidla upozorní na vozidlá približujúce sa zozadu.

Pre-Crash Assist

Pokrokové senzory systému Pre-Crash Assist deteguje kritické situácie a systém pripraví vozidlo na možnú kolíziu preventívnym pritiahnutím bezpečnostných pásov a zatvorením okien.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Buďte ostražitý vďaka funkcii rozpoznávania dopravných značiek, ktorá vám poskytuje vizuálne signály a upozornenia na obmedzenia rýchlosti a dopravné značky.

 

 

Light Assist

Zlepšite osvetlenie cesty prostredníctvom systému Light Assist, ktorá automaticky upravuje jas a smer svetelného lúča pre optimálnu viditeľnosť počas jazdy.

 

 

CUPRA CONNECT

Pomocou aplikácie CUPRA Connect môžete svoje vozidlo bez námahy zamknúť, odomknúť a odkiaľkoľvek kontrolovať.

CUPRA CONNECT

Získajte asistenčnú službu v prípade poruchy vozidla. Údaje budú v reálnom čase odoslané nášmu tímu, ktorý vás môže lokalizovať a pomôcť vám.

CUPRA CONNECT PLUS

Majte prístup k dopravným informáciám v reálnom čase a asistenčným funkciám navigácie. Vyhľadajte si svoje obľúbené parkoviská a nabíjacie stanice.

Model približujúci sa sériovému vozidlu. Vozidlo nie je na predaj. Vývoj tohto vozidla ešte nebol ukončený, preto sa zatiaľ nedá objednať.