UrbanRebel

DarkRebel

NEUE CUPRA LEON SPORTSTOURER
VERZIE A VYBAVENIE

Dva varianty legendárneho modelu CUPRA Leon.

NOVÉ MODELY CUPRA LEON SPORTSTOURER

CUPRA LEON SPORTSTOURER

Vytvorené pre vysoký výkon. Až 150 kW. 12,9-palcový displej systému infotainment, športové sedadlá a 18-palcové disky z ľahkej zliatiny.

CUPRA LEON SPORTSTOURER VZ

Inovované brzdy, systém Dynamic Chassis Control, výkon až 245 kW, voliteľné 19-palcové disky z ľahkej zliatiny a dynamické škrupinové sedadlá.

CUPRA LEON SPORTSTOURER 

Čistá sila a mestský štýl

 

MODERNÉ VYBAVENIE

FIRST EDITION

Bezkľúčové zamykanie, alarm, ambientné osvetlenie, zadná parkovacia kamera a virtuálny pedál na automatické otváranie batožinového priestoru bez pomoci - lepší prístup a bezpečnosť.

IMMERSIVE BY SENNHEISER™

Vylepšite svoje zmysly s audio systémom Sennheiser™. Zažite zvukovú dokonalosť s 11 reproduktormi + 1 subwooferom.

SKYLINE

Užite si maximum prirodzeného svetla vďaka panoramatickému strešnému oknu. Zväčší výhľad na oblohu a ponúka priestrannú a vzdušnú atmosféru, ktorá obohatí váš zážitok z jazdy.

INTELLIGENT DRIVE

12,9-palcový navigačný systém, inovatívne bezpečnostné technológie, pokročilé asistenčné systémy - adaptívny tempomat, udržanie v jazdnom pruhu a dynamické zobrazovanie dopravných značiek live.

PURE PERFORMANCE

Užite si maximálne osvetlenie cesty vďaka svetlometom CUPRA Matrix LED s jedinečným svetelným podpisom v kombinácii s multifunkčnou kamerou.

EXTREME

Zažite atmosféru pretekárskov so škrupinovými sedadlami CUP, kovanými diskami s výkonnými brzdami, audio systémom Immersive by Sennheiser™, Intelligent Drive a vylepšeniami Pure Performance.

 

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobené pre váš bicykel bez ohľadu na to, kam idete.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Prostredníctvom nosiča bicyklov na ťažné zariadenie s bezpečným upevnením a jednoduchým naložením prepravíte bez problémov dva bicykle s hmotnosťou až 60 kilogramov.

Model približujúci sa sériovému vozidlu. Vozidlo nie je na predaj. Vývoj tohto vozidla ešte nebol ukončený, preto sa zatiaľ nedá objednať.

* Údaje pre motor 1,5 TSI e-HYBRID 200 kW (272 k).