UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA TCR

Nech vyhrá ten lepší

 

Športový charakter a dizajn CUPRA tvoria zjavne silný tím. Nová automatická prevodovka DSG zvyšuje výkon vozidla a umožní vám naplno si užiť silu 350 koní. Voči predchádzajúcemu modelu je vylepšený o elektronické hrebeňové riadenie, zdokonalený adaptívny posilňovač, väčší uhol natočenia kolies a ešte väčšie množstvo funkcií na volante. CUPRA TCR (Tour Car Racer) je v ponuke aj so sekvenčnou prevodovkou.

Vytvorený pre výzvy dnešných pretekov. Vďaka šesťstupňovej sekvenčnej prevodovke od SADEV s ovládaním radiacimi pádlami za volantom, pevným mechanickým diferenciálom a brzdovým systémom AP Radical so šiestimi piestami.

Závodný špeciál TCR dokazuje svoj športový charakter logom CUPRA v oficiálnej kultovej medenej farbe na prednom a zadnom spojleri, nárazníkoch, volante, kapote motora a škrupinových sedadlách, ktoré sú iné ako v normálnom modeli CUPRA.

VOLKSWAGEN GROUP MOTORŠPORT ONLINE PLATFORMA

Tu nájdete ďalšie katalógy značiek, technické údaje a marketingové informácie závodných špeciálov z Volkswagen Group. Ak potrebujete ďalšie informácie napríklad informácie o predaji, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu: customers(kwfat)cupraofficial(kwfdot)com.