UrbanRebel

DarkRebel

07.02.2024

CUPRA MÁ NA SLOVENSKU UŽ ŠESŤ NOVÝCH CUPRA GARÁŽÍ!

 

Slovenský importér značky CUPRA v spolupráci s dlhoročnými partnermi otvoril ďalšie exkluzívne showroomy na Slovensku v rámci jedinečného konceptu predajného miesta značky. CUPRA Garáže na Slovensku vznikli v spolupráci s dlhoročnými partnermi AUTOPROFIT, PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS, AUTO BNP, TODOS, DS - CAR. Odteraz ich nájdete v mestách Galanta, Trenčín, Bratislava, Žilina a Dunajská Streda. Do konca roku 2024 pribudne ďalších sedem showroomov v Bratislave (2), Trnave (1), Banskej Bystrici(1), Nitre (1), Prešove (1) a v Poprade (1).

"Otvorenie CUPRA Garáže v spolupráci s našimi partnermi nás napĺňa hrdosťou. Naša obchodné vzťahy s mnohými z nich sú späté už takmer 30 rokov a preto nás veľmi teší, že sa rozhodli ísť touto cestou spolu s nami.  Prostredníctvom mestských garáží podporujeme synergie s mestami a podporujeme nové spolupráce. Snažíme sa nadviazať hlboké spojenie s mestskou kultúrou a dizajnom, ale tiež rozvíjať silné vzťahy s miestnymi talentmi. " uviedol Brand manager značky Matej Macháček.

 

 

CUPRA Garáž je nielen miestom, kde si môžete pozrieť a vyskúšať najnovšie modely značky CUPRA, ale aj miestom, kde zažijete príbeh značky a jej vášne pre automobily. Dizajn showroomu je koncipovaný tak, aby zvýrazňoval športový charakter vozidiel a prinášal moderný a pritom pútavý zážitok pre návštevníkov.  Zákazníci si budú môcť pozrieť a testovať najnovšie modely a zároveň sa oboznámiť s históriou a inováciami, ktoré robia značku CUPRA jedinečnou. Nové showroomy CUPRA Garáž, sú viac než len miestom na predaj vozidiel, sú to miesta, kde sa stretávajú ľudia s rovnakou vášňou. Zároveň v nich okrem vozidiel nájdete aj rôzne dizajnové veci, ktoré vznikli v spolupráci so svetovými značkami ako L.G.R, MIKAKUS, GOBIK, WILSON, MARSET, SCALEXTRIC, TRAKATAN a mnohé iné.  

V každej CUPRA Garáži nájdete skúsený tím odborníkov, ktorý je pripravený pomôcť vám objaviť výnimočnosť tejto značky a vybrať vozidlo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu. 

 

CUPRA Garáž galéria