UrbanRebel

DarkRebel

ADAPTÍVNE NASTAVENIE TLMIČOV

Užite si pocit hladkej a efektívnej jazdy v každej zákrute.

Komfort a kontrola

Prispôsobte sa každému charakteru jazdy, každej zákrute a každej nerovnosti na ceste. Tento balík výbavy zahŕňa adaptívne tlmiče Dynamic Chassis Control (DCC), ktoré sa prispôsobia akémukoľvek jazdnému profilu a vaše vozidlo CUPRA Born nastaví na ideálny výkon.

 

Jazdný režim DCC, ktorý je kalibrovaný na presné jazdné vlastnosti, sa aktivuje dvojitým stlačením tlačidiel zapaľovania a jazdného režimu na volante vozidla CUPRA. Vďaka tejto technológii sa môžete pohodlne oprieť a užiť si kontrolovanú jazdu.

BALÍK VÝBAVY TECH M

Kolekcia riešení vyvinutých špeciálne pre život na cestách.

Zjednodušenie pre vás

Využívajte rad kombinovaných služieb, ktoré zabezpečujú inteligentnú a pohodlnú mobilitu a vyššiu úroveň bezpečnosti. Od bezkľúčového odomykania s osvetlenými kľučkami dverí až po bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu a dopravné informácie v reálnom čase. Môžete sa spoľahnúť na to, že všetko je bezpečné a organizované.

Tento balík zahŕňa:

  • Kessy automaticky odomkne vaše dvere, keď sa k nim priblížite

  • Osvetlené vonkajšie kľučky dverí vás vítajú v skupine CUPRA

  • Funkcia CAR2X sa bezdrôtovo spája s ostatnými vozidlami a zdieľa dopravné informácie

  • Bezkáblové nabíjanie telefónu hneď po jeho vložení do indukčnej nabíjacej priehradky

BALÍK VÝBAVY PILOT M

Pôsobivá asistenčná a bezpečnostná automatizácia, ktorá vám uľahčí cestovanie.

Jazda bez námahy

Špeciálne integrované systémy, ktoré vám uľahčia navigovanie, parkovanie a jazdu. Užite si bezpečnosť a komfort so zadnou kamerou, online služby, diaľkové ovládanie systémov vozidla a širokú paletu bezpečnostných technológií.

Tento balík zahŕňa:

  • Zadnú kameru pre ľahké parkovanie

  • Navigačný systém s online službami CUPRA Connect

  • Rôzne bezpečnostné technológie, ako je Prediktívny adaptívny tempomat a asistent diaľkových svetiel Light Assist

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Osvetlite štýlový interiér svojho nového vozidla CUPRA Born. Vďaka panoramatickému strešnému oknu môžete celý interiér ponoriť do prirodzeného slnečného svetla.

Integrované svetlo

Posaďte sa do nového vozidla CUPRA Born a užite si panoramatickú sklenenú strechu, ktorá prechádza celým interiérom. Dodáva sa s elektronicky ovládanou slnečnou clonou, ktorú môžete ľubovoľne otvárať a zatvárať pomocou ovládacích prvkov systému infotainment, aby prepúšťala správne množstvo svetla.

 

Okrem toho je panoramatická sklenená strecha vybavená vyššou ochranou proti UV žiareniu, aby si všetci cestujúci mohli bezpečne vychutnať príjemný pocit z prirodzeného svetla.

BALÍK VÝBAVY PROTECT

Moderné vozidlo si vyžaduje nepretržitú inovatívnu ochranu. S balíkom výbavy Safety si dodáte do vozidla CUPRA Born celý rad bezpečnostných funkcií.

Dokonale pripravený

Keď riadite svoje CUPRA Born s najlepšie dostupnými bezpečnostnými systémami, užijete si jazdu bez stresu. Vnímajte každú zákrutu a naplno si vychutnajte každú jazdu, od technológie Pre-Crash až po alarm proti krádeži - balík výbavy Safety chráni vás, vašich cestujúcich aj vaše vozidlo.

Tento balík zahŕňa:

  • Pre-Crash systém pripraví vozidlo a cestujúcich na prípadnú kolíziu

  • Alarm s monitorovaním interiéru

  • Bezpečnostné skrutky proti krádeži pre spoľahlivé zabezpečenie kolies

PRÍSLUŠENSTVO

S celým radom bezpečnostnej a dizajnovej doplnkovej výbavy si môžete doplniť výbavu svojho vozidla CUPRA Born, aby bolo perfektne pripravené na jazdy.

Predné a zadné lapače nečistôt

Zabráňte znečisteniu a chráňte karosériu vášho vozidla CUPRA Born pred nárazmi a škodlivými nečistotami.

Polotuhá vanička v batožinovom priestore

Udržujte batožinový priestor čistý a suchý. Dve verzie pre normálne alebo hlbšie batožinové priestory.

Tmavé hliníkové pedále

Vylepšený štýl a ovládanie. Optimalizujte športový zážitok z jazdy s prémiovými pedálmi.

Prémiové koberčeky

Dodajte priestoru pre nohy eleganciu prostredníctvom odolných podlahových koberčekov v čiernom, modrom alebo gumovom prevedení.

PRISPÔSOBTE SI CUPRA BORN

Nasledujte impulz a prispôsobte si CUPRA Born svojmu vlastnému štýlu.

Spotreba elektrickej energie CUPRA Born: 15,3 - 19,4 kWh/100km. Emisie CO2: 0g/100km. Zobrazené modely sú len ilustračné. Stav k 09/2022.

Trvalý výkon je najvyšší výkon za 30 minút v kW. Maximálny výkon (najvyšší výkon elektromotora) udáva, aký výkon (v kilowattoch) môže byť dočasne k dispozícii. Výkon, ktorý je k dispozícii v konkrétnej jazdnej situácii, závisí od rôznych faktorov, ako je teplota okolia, nabíjanie, klimatizácia, fyzikálny alebo teplotný stav vysokonapäťovej batérie.