UrbanRebel

DarkRebel

Strešný nosič CUPRA

Ideálny spoločník pre každého, kto má rád toho so sebou trochu viac a chce sa zaobísť bez ťažného zariadenia. Rozšírte možnosti svojej CUPRA Ateca, Leon alebo Formentor o strešné boxy, nosiče bicyklov a mnohé ďalšie.

Originálny strešný nosič CUPRA poskytuje viac možností, viac priestoru a viac slobody. Váš CUPRA Partner vám rád poradí s výberom toho správneho nosného systému pre vaše vozidlo!

Strešný nosič CUPRA Ateca

Potrebujete viac úložného priestoru? Sada strešných nosičov CUPRA je optimálne prispôsobená nosičom lyží, byciklov i strešnému boxu. Vhodné iba pre vozidlá so štandardnými strešnými nosníkmi. S maximálnou nosnosťou 75 kg sú strešné nosiče nevyhnutné pre každého, kto obľubuje outdoorové dobrodružstvá. Praktické, elegantné a absolútne bezpečné vďaka zariadeniu proti krádeži.

Obj. č. 575071151

Strešný nosič CUPRA Leon Sportstourer

Strešné nosiče CUPRA vám poskytnú dodatočné prepravné riešenia pre všetko, čo sa do auta len tak nezmestí. Či už strešný box, nosič bicyklov alebo lyží. S maximálnou nosnosťou 50 kg sú strešné nosiče nepostrádateľné pre všetkých aktívnych outdoorových dobrodruhov. Praktické, elegantné a absolútne bezpečné vďaka zariadeniu proti krádeži.

Obj. č. 5FE071151

Strešný nosič CUPRA Leon

Nemáte dostatok úložného priestoru v kufri? So strešnými nosičmi CUPRA sú k dispozícii ďalšie transportné riešenia. Užite si výhody strešného boxu, nosiča bicyklov alebo lyží. Strešné nosiče sú s maximálnou nosnosťou 50 kg praktickými pomocníkmi pre každého, kto nie je aktívny len pri jazde autom. A vďaka zariadeniu proti krádeži je všetko v absolútnom bezpečí.

Obj. č. 5FA071151

Strešný nosič CUPRA Formentor

Niekedy to chce proste viac. Viac miesta pre bicykle, lyže alebo strešný box. Strešné nosiče CUPRA sú na to ako stvorené. A vďaka maximálnej nosnosti 75 kg už nič nestojí v ceste outdoorovému dobrodružstvu. A vďaka poistke proti krádeži je všetko v bezpečí.

Obj. č. 5FF071151

Máte záujem o Originálne príslušenstvo CUPRA?

Kontaktujte CUPRA Partnera a získajte viac informácií.