CUPRA ATECA LIMITED EDITION

CUPRA Ateca Limited Edition

Unikát.

 

Turbom prepĺňaný benzínový štvorvalec s priamym vstrekovaním paliva 2.0 TSI s výkonom 221 kW (300 k) a maximálnym krútiacim momentom 400 Nm. Dokonalá súhra vodiča a stroja zabezpečuje rýchlo radiaca 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG, systém pohonu všetkých kolies 4Drive a progresívne riadenie.

CUPRA Ateca Limited Edition vyžaruje ešte väčšie sebavedomie a charizmu vďaka novým prvkom vybavenia, ktorými sa ešte viac odlišuje od konkurentov v segmente.

Limitovaná edícia 1999 kusov

Exkluzívne 5 kusov pre slovenský trh

 

Exkluzívne 20-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny medenej farby s novým dizajnom nielen prinášajú novú estetiku exteriéru, ale aj rozširujú rozchod a umožňujú pohľad na štandardné brzdy Brembo. Karbónové prvky medenej farby zvýrazňujú vonkajšie spätné zrkadlá a zadný spojler, zvyšujúci aerodynamický prítlak. Súčasťou modifikácií je aj výfuková sústava Akrapovic z titánu. Vďaka tomuto materiálu znižuje hmotnosť vozidla o 7 kg a súčasne vytvára fascinujúcejší zvuk vysoko výkonného SUV.

Škrupinové športové predné sedadlá, rovnako ako aj zadné sedadlá a výplne dverí sú potiahnuté alcantarou s exkluzívnym farebným odtieňom Petrol Blue, ktorý je absolútnou novinkou. Exkluzívny nádych interiéru dodávajú medené obklady z ušľachtilého materiálu. Nový dizajn interiéru dopĺňajú čierne obruby mriežok ventilácie a stredovej konzoly, ako aj špeciálne rohožky CUPRA.

Dostupná už na konci roka 2019. Objednávky sú spustene, dodávka prvých vozidiel bude v 1. kvartáli 2020.