Leon e-Racer

Leon Competición

TCR

15.12.2020

CUPRA a Mikakus prinášajú exkluzívnu kolekciu tenisiek

  • Kolekcia Mikakus x CUPRA prezentujú vášeň pre dizajn a športový charakter oboch značiek

  • Capsulová kolekcia bola vytvorená spolu s módnou značkou futbalistu Andrésa Iniestu

     

CUPRA posilňuje svoju postavenie v lifestylovom svete predstavením exkluzívnej kolekcie tenisiek, ktorá vznikla v spolupráci s medzinárodnou módnou značkou Mikakus. CUPRA Formentor slúžil ako inšpirácia pre limitovanú edíciu Mikakus x CUPRA Edition. Modely boli predstavené v novom vlajkovom obchode spoločnosti Mikakus v centre Barcelony v blízkosti CASA SEAT.

Spoločná vízia dizajnu a športovosti

Kolekcia Mikakus x CUPRA je prvým spoločným projektom oboch značiek sídliacich v Barcelone, ktoré spája vášeň pre dizajn a rovnaká súčasná vízia športovosti. Po predstavení prototypu pri otvorení CUPRA garáže minulý rok vo februári začali dizajnérske tímy CUPRA a Mikakus pracovať na tejto kapsulovej kolekcii, ktorá pozostáva z troch exkluzívnych modelov športovej obuvi: Garage, ktorý sa bude vyrábať v dvoch farbách (petrolejová modrá a biela) a Paddock.

Nové tenisky Mikakus x CUPRA si teraz môžete kúpiť na oficiálnych webových stránkach spoločnosti Mikakus a v bežných predajných miestach značky. "S touto exkluzívnou kolekciou vítame spoločnosť Mikakus v rodine CUPRA. Módna značka zdieľa našu víziu inšpirovať svet prostredníctvom exkluzívnych a nekonvenčných výrobkov z Barcelony. Kapsulová kolekcia Mikakus x CUPRA opäť raz pôsobivo demonštruje našu ambíciu vytvoriť lifestylový svet okolo nášho automobilového sortimentu. V priebehu nasledujúcich mesiacov sa budeme snažiť získavať nových partnerov pre ďalšie dizajnové kolekcie, "uviedol Antonino Labate, riaditeľ CUPRA pre stratégiu, rozvoj a prevádzku, po predstavení kolekcie v novej predajni Mikakus v Barcelone.

Generálna riaditeľka spoločnosti Mikaku, Helena Novellas, tiež zdôraznila: "Táto spolupráca je prirodzená, pretože zdieľame rovnakú vášeň, inšpirovať svet tu z Barcelony. Naším spoločným cieľom je ponúknuť dizajn a produkty pre nekonvenčných ľudí, ktorí chcú ísť ešte o krok ďalej. Sme hrdí na to, že sme súčasťou rodiny CUPRA."

Mikakus x CUPRA

CUPRA Formentor slúžil ako inšpirácia pre vývoj kolekcie Mikakus x CUPRA

Dizajn troch športových tenisiek kopíruje splývavú siluetu modelu CUV, zatiaľ čo farby kapsulovej kolekcie vychádzajú rovnako z dizajnu modelu Formentor a dizajnu obuvi značky Mikakus. Okrem toho boli na športovú obuv použité niektoré materiály, ktoré sa nachádzajú aj v interiéri vozidla, napríklad koža. Nový model Mikakus x CUPRA Paddock naráža na motorsport tradíciu značky. Tieto tenisky v štýle slip-on sú vyrobené zo sieťoviny s koženými detailmi, zatiaľ čo sťahovacie pútko na päte s logom CUPRA pripomína bezpečnostný pás. Nový model Mikakus x CUPRA Garage je v ponuke v modrej petrolejovej a bielej farbe a je inšpirovaný čalúnením modelu Formentor s vulkanizovaným reliéfnym gradientom v hornej časti. Ozdobné dierky sú boli inšpirované dekoratívnymi prvkami modelu Formentor v medenej odtieni. AJ pri tomto modeli je logo CUPRA umiestnené na päte. Všetky modely kapsulovej kolekcie disponujú najnovšou generáciou podrážok EVA a vďaka najmodernejšej technológii ponúkajú ľahkú topánku s maximálnym pohodlím.

CUPRA lifestyle svet

CUPRA podporuje spoluprácu so značkami, ktoré používajú rovnaký dizajnérsky jazyk a podobným spôsobom vytvárajú zážitky. Pri úsilí o vytvorenie produktov exkluzívnych kolekcií v limitovanom počte, ktoré symbolizujú životný štýl značky, už CUPRA spolupracovala s výrobcom svetiel Marset. V rámci tohto partnerstva vznikla prenosná, nabíjateľná a bezdrôtová dizajnová lampa Chispa od Marset pre spoločnosť CUPRA, ktorá bola predstavená v júni a už je v ponuke. Okrem toho značka uviedla na trh exkluzívne kolekcie tašiek a slnečných okuliarov spolu s talianskymi výrobcami TRAKATAN a L.G.R.