UrbanRebel

DarkRebel

29.03.2021

Hviezda tímu Barça

  • Španielsky profesionálny futbalista má dostať značku CUPRA viac do povedomia

  • Osemnásťročný futbalista si pri návšteve závodu v Martorelli nakonfiguroval svoje nové vozidlo

Novým ambasádorom značky CUPRA sa stala mladá hviezda FC Barcelona, Ansu Fati. Osemnásťročný výnimočný talent má viac zviditeľniť značku na medzinárodnej úrovni a po nemeckom národnom brankárovi Marcovi ter Stegenovi je druhým hráčom Barcy, ktorý sa stal členom rodiny CUPRA. Prvýkrát sa oficiálne predstavil začiatkom roka pri kampani CUPRA "Going Forward".

Ansu Fati sa stal súčasťou hviezdneho tímu CUPRA

Vychádzajúca hviezda futbalového klubu FC Barcelona, ktorý si práve prevzal cenu NXGN 2021 pre najlepšieho mladého futbalistu na svete, bude súčasťou tímu ambasádorov značky CUPRA. Tím je zložený z mladých talentov, ktorí chcú v dobe elektrifikácie dosiahnuť globálne zmeny. Okrem Ansu Fati zastupujú túto značku aj ďalší skvelí športovci, Alejandro Galán a Ariana Sánchez najlepší padel hráči na svete, ale aj Mikel Azcona jazdec cestných automobilov.

Start Video

"Going forward"

Ansu Fati spolupracoval so značkou CUPRA už pri kampani "Going forward". Začiatkom tohto roka hral tento mladý útočník futbalového klubu FC Barcelona hlavnú úlohu v reklame a rozprával o svojich želaniach pre rok 2021: aby sa do parkov a reštaurácií opäť vrátil život; futbalisti sa opäť postavili na ihrisko a diváci na štadiónoch mohli povzbudzovať a v kinách a divadlách tlieskať.

CUPRA Born bude na trh uvedený ešte tento rok

Kampaň podporuje každého, aby sa stal podnetom, ktorý svet potrebuje nielen pre návrat k normálu, ale aj na to, aby napredoval. Spot končí predstavením CUPRA Born*, prvého modelu značky s čisto elektrickým pohonom, ktorý príde na trh v druhej polovici roka.

 

Stretnutie s Waynom Griffithsom a Jorge Diezom

Najmladší strelec gólov v histórii UEFA Ligy majstrov nedávno navštívil závod v Martorelli a stretol sa tam s generálnym riaditeľom spoločnosti CUPRA Waynom Griffithsom. Počas návštevy dizajnérskeho centra sa informoval o ďalších projektoch značky. Prijal ho tam šéfdizajnér Jorge Diez.

"CUPRA a Ansu Fati sa k sebe dokonale hodia: Fati je absolútne výnimočný talent - je mladý, bojuje za svoje sny a svojou odvahou a ctižiadosťou inšpiruje celú generáciu mladých ľudí po celom svete. Vďaka svojmu nekonvenčnému charakteru a túžbe po neustálom vývoji si značka CUPRA aj Ansu Fati v krátkom čase urobili dobré meno vo futbalovom aj automobilovom svete. Ansu chce dosiahnuť zmenu a pomôcť spoločnosti pri vývoji, preto bude súčasťou skupiny mladých talentov, s ktorými sa CUPRA snaží byť impulzom transformácie v dobe elektrifikácie," uviedol Wayne Griffiths po stretnutí s útočníkom klubu FC Barcelona.

Útočník Barcy povedal: "CUPRA je mladá, dynamická a športová značka. Štýl a nekonvenčná cesta, ktorou sa značka uberá, ma inšpirujú. Myslím si, že sa ku mne skvele hodí. Už teraz sa teším na aktívnu spoluprácu pri budúcich projektoch a samozrejme aj na moje prvé vlastné vozilo CUPRA."

Start Video

Profesionáli z klubu FC Barcelona jazdia na športových modeloch CUPRA

Ansu Fati využil svoju návštevu závodu v Martorelli na konfiguráciu vlastného vozidla CUPRA Formentor - ako to urobilo veľa jeho spoluhráčov na podujatí, ktoré organizovala značka CUPRA v tréningovom areáli. Zišlo sa tam celkovo 19 hráčov z tímu FC Barcelona, aby si vozidlá mohli individualizovať.