Leon e-Racer

Leon Competición

TCR

Moderná. Výnimočná. Jedinečná

Nová CUPRA Ateca

Zriedkavo sa spoja rôzne prvky, aby vytvorili niečo nové, legendárne. Tieto výtvory často posúvajú hranice toho, čo je vôbec možné. Provokujú predstavivosť a rozprávajú príbeh o neobyčajnom ľudskom dobrodružstve. Nová CUPRA Ateca zjednocuje tieto prvky. Športový charakter sa tu spája so štýlovou eleganciou. Predstavuje symbol decentného výkonu a harmonického ovládania.

Nová CUPRA Ateca stavia priamo na jedinečnom výkone výbavy CUPRA a zastupuje autentickosť a sebadôveru. Navrhnutá je tak, aby ponúkala priestor a komfort terénneho vozidla, napriek tomu vás nadchne výkonom, ktorý hľadá seberovného. Dynamika v kombinácii s precíznosťou. Neskrotený temperament a kontrolovaná zdržanlivosť. Ateca je oveľa viac ako auto. Je to životný štýl.

Výkonný prezident pre predaj a marketing spoločnosti CUPRA opísal značku takto: "Podnecuje pocit spolupatričnosti, hrdosti, odvahy a odhodlanosti. Má rovnaké vlastnosti ako tie, ktoré tiež zdieľame s našimi zákazníkmi." A v modeli CUPRA Ateca nadobúdajú tieto idey podobu. Prebúdza ich k životu a vytvára z nich niečo veľké, celistvé.

Vďaka tomu je CUPRA Ateca nielen skvelou ideou, ale tiež súčasťou jedinečnej komunity. Pretože my nejdeme s davom. Tvoríme si vlastné pravidlá. Nachádzame veci, ktoré máme radi a vytvárame z nich niečo nové. Nie pre jednotlivca, ale pre každého z nás. Charakteristická je pre nás schopnosť zbaviť sa starodávneho. Preto sme takí dobrí v tom, čo robíme a výsledkom toho je CUPRA Ateca.

Posaďte sa teda za volant vozidla, ktoré predstavuje revolúciu v automobilovom odvetví. Nanovo definuje pojem prémiového vozidla. A neprestáva myslieť inak. Pretože CUPRA Ateca je vytvorená pre skutočných vodičov, nie pre tých, ktorí si myslia, že prestíž je všetko. Toto vozidlo vás baví, a predsa stále sleduje cieľ. Vozidlo, ktoré bolo vyvinuté pre závodný okruh, prezentuje svoj skutočný výkon na ceste. Pre dobrodruhov, ktorí si sami hľadajú svoju cestu.