Moderná. Výnimočná. Jedinečná

Nová CUPRA Ateca

Zriedkavo sa spoja rôzne prvky, aby vytvorili niečo nové, legendárne. Tieto výtvory často posúvajú hranice toho, čo je vôbec možné. Provokujú predstavivosť a rozprávajú príbeh o neobyčajnom ľudskom dobrodružstve. Nová CUPRA Ateca zjednocuje tieto prvky. Športový charakter sa tu spája so štýlovou eleganciou. Predstavuje symbol decentného výkonu a harmonického ovládania.

Nová CUPRA Ateca stavia priamo na jedinečnom výkone výbavy CUPRA a zastupuje autentickosť a sebadôveru. Navrhnutá je tak, aby ponúkala priestor a komfort terénneho vozidla, napriek tomu vás nadchne výkonom, ktorý hľadá seberovného. Dynamika v kombinácii s precíznosťou. Neskrotený temperament a kontrolovaná zdržanlivosť. Ateca je oveľa viac ako auto. Je to životný štýl.

Výkonný prezident pre predaj a marketing spoločnosti CUPRA opísal značku takto: "Podnecuje pocit spolupatričnosti, hrdosti, odvahy a odhodlanosti. Má rovnaké vlastnosti ako tie, ktoré tiež zdieľame s našimi zákazníkmi." A v modeli CUPRA Ateca nadobúdajú tieto idey podobu. Prebúdza ich k životu a vytvára z nich niečo veľké, celistvé.

Vďaka tomu je CUPRA Ateca nielen skvelou ideou, ale tiež súčasťou jedinečnej komunity. Pretože my nejdeme s davom. Tvoríme si vlastné pravidlá. Nachádzame veci, ktoré máme radi a vytvárame z nich niečo nové. Nie pre jednotlivca, ale pre každého z nás. Charakteristická je pre nás schopnosť zbaviť sa starodávneho. Preto sme takí dobrí v tom, čo robíme a výsledkom toho je CUPRA Ateca.

Posaďte sa teda za volant vozidla, ktoré predstavuje revolúciu v automobilovom odvetví. Nanovo definuje pojem prémiového vozidla. A neprestáva myslieť inak. Pretože CUPRA Ateca je vytvorená pre skutočných vodičov, nie pre tých, ktorí si myslia, že prestíž je všetko. Toto vozidlo vás baví, a predsa stále sleduje cieľ. Vozidlo, ktoré bolo vyvinuté pre závodný okruh, prezentuje svoj skutočný výkon na ceste. Pre dobrodruhov, ktorí si sami hľadajú svoju cestu.