Leon e-Racer

Leon Competición

TCR

CUPRAx2 vám prináša METAHYPE

Dláždime cestu k novej vízii pre novú éru.

 

Rok 2022 bude rokom CUPRA. Na naše 4. narodeniny sústreďujeme naše ambície a vsádzame na číslo 2, ktoré znamená dualitu, partnerstvo a rast: CUPRAx2. Tento skok sa uskutoční s ambicióznou víziou: rastúci predaj, sieť a produktové portfólio, nepretržitá expanzia a zdvojnásobenie priestorov pre jedinečné a emocionálne zážitky.

Pre značku CUPRA nebolo nikdy voľbou plávanie v  prúde. Jedinečné a nezabudnuteľné zážitky sú jadrom všetkého, čo robíme. Naša cesta smerom k digitálnej ére pokračuje, pretože zakaždým nachádzame nové spôsoby, ako posúvať hranice. Naším cieľom je urobiť prelomový krok vpred spustením METAHYPE, vesmíru, ktorý funguje ako priestor na spoluprácu, kde značky, start-upy a tvorcovia obsahu poskytujú jednotlivcom širokú škálu podujatí, stretnutí a skúseností na vytváranie a zdieľanie špecifickej kultúry. 

Vo vesmíre METAHYPE je základom spolupráca. Plánujeme sa spojiť s celosvetovo uznávanými partnermi, ako sú Primavera Sound zo sveta hudby alebo U-BEAT zo sveta zábavy, aby sme uvoľnili silu pre novú generáciu.

Vytvoríme priestor, v ktorom sa značky a jednotlivci môžu zapojiť predvádzaním umeleckého obsahu, ako sú NFT, zobrazovaním digitálnych a fyzických produktov, streamovaním obsahu a organizovaním podujatí.

Prostredníctvom METAHYPE vytvorí CUPRA nové skúsenosti v rôznych etapách cesty, na ktorú sa vydáte, pričom každá z nich má potenciál narušiť to, ako sme doteraz komunikovali a spolupracovali.

Projekt METAHYPE je oslavou 4. narodenín CUPRA a bude naším vstupom do novej virtuálnej éry.

CUPRAx2: spustenie METAHYPE

Uvidíme vás tam?